Ср. Сер 17th, 2022

За двома зайцями… Тимчасовий голова однієї з ОТГ, у прифронтовому місті, що на Донеччині під час роздавання гуманітарної допомоги здійснював відвертий піар власної персони. Про це повідомляють мешканці Селидівської територіальної громади.

Ось таку рекламну газету отримали сьогодні мешканці міста Селидове Донецької області, у час роздавання закордонної гуманітарної допомоги можновладцями Селидівської міської ради.

В місті немає інших проблем?

То у нас виникає просте запитання: пане Руслане, у вас немає проблем у громаді ніж займатися поширенням власної, до речі, не зареєстрованої газети, ще й написаної мовою країни-окупанта..!?

В місті, де на межі зриву опалювальний сезон, де по годинам подають брудну технічну воду, голова громади просто займається піаром, роздаючи гуманітарну допомогу, яку безкоштовно передають із-за кордону. На кожному кроці ви кажете, що потрібно виїжджати із Селидового. А чи зробили Ви, пане Руслане, щось для того, щоб люди не виїжджали, щоб кожен міг нормально жити у власній домівці та був забезпечений звичайними нормами життя? Про це ви, чомусь, у своїй брудній газеті не написали, а шкода…

Достовірні джерела інформації

Ще один цікавий факт… А чому і хто це вирішив, що спільнота в соціальній мережі Фейсбук “Поговорим!?” є достовірним джерелом інформації? Все місто знає, що наповнює інформаційним контентом вказану спільноту “ручний” депутат пана Сукова – Анастасія Рубцова, яка і є адміністратором цієї спільноти, і займається вона, до речі, цим саме у робочий час, коли повинна займатися проблемами містян, а не піаром тимчасового Сукова.

Не менш цікавим є те, що контент, який так чи інакше доводить до населення правду про діючу владу в місті, з цієї самої спільноти оперативно видаляється її адміністраторами. І це вважається достовірним джерелом інформації?

Наостанок

Рано чи пізно війни закінчуються, закінчиться і російсько-українська… Країна змінюється, змінюються і люди. Та чи буде в нашій Україні місце для таких можновладців, які всіма правдами й не правдами посіли свої місця у місцевих органах влади та вхопилися зубами до тієї кормушки і не відпускають, поки їх не виженуть?

Інсайдер

Раніше, ми повідомляли, що на Донеччині голова однієї з ОТГ напідпитку із зброєю порушував комендантську годину.

Від dailyeast

Один коментар до “Голова однієї з ОТГ на Донеччині попіарився за рахунок закордонної гуманітарної допомоги”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.