Вт. Сер 16th, 2022

Російська пропаганда, поширювана в Ізраїлі, цілком проплачена російською стороною.Про це повідомило посольство України в Ізраїлі. В посольстві додали, що останнім часом антиукраїнські демонстрації в Ізраїлі почастішали.

У посольстві відзначили, що останнім часом помічено не лише пропагандистську атаку в соцмережах, а також і антиукраїнські демонстрації, які фінансуються російським урядом. Зокрема, такі демонстрації відбулися в таких ізраїльських містах, як Хайфа, Нетанія та перед українським посольством в Ізраїлі.

Посол України Євген Корнічук: “Ми не схвильовані та не здивовані, коли російське фінансування направлене на оману громадськості в Ізраїлі. Незважаючи на розроблені демонстрації, ми знаємо, що ізраїльська громадська більшість підтримує Україну та виступає проти жорстокого нападу Росії“.

В свою чергу, провідне видання BBC News наголошує, що Ізраїль знаходиться “між двома вогнями”, а протести – проукраїнські та проросійські – там дійсно частішають. І якщо на проукраїнських протестах збирається більше людей, то на проросійських менше, а деякі просто переїжджають з міста в місто для участі у нових демонстраціях.

При цьому, прихильники росії виступають мовбито проти “українського нацизму”, спекулюючи травмою євреїв у Другій світовій війні. Нещодавню демонстрацію в ізраїльському місті Хайфа провела організація “Ізраїльський антинацистський фронт” (Хазіт анти-націт ісраэліт).

Від dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.