Ср. Сер 17th, 2022

Останнім часом, наші підписники надають нам інформацію, яка ставить під сумнів діяльність деяких служб у прифронтовому місті Покровськ, що на Донеччині. Та, як говорили деякі діячі в нашій державі, зовсім нещодавно: «Це вже вийшло за рамки всього…».

То ж, нашу увагу привернула діяльність служби ДСНС у Покровському районі. Люди, які за фахом або за покликом серця повинні допомагати іншим відверто заробляють гроші на горі людей. Дуже гучно лунають заяви про ніби те, що рятувальники ДСНС допомогли людям евакуюватися із зони бойових дій (Покровська). Про те, як нам стало відомо з інформації від наших інсайдерів, за ту саму допомогу в евакуації наші рятувальники отримують досить непогану доплату (близько 2500 гривень за кожне відпрацювання, яке триває близько півгодини).

Дивні відбуваються речі, люди виконуючи свої функційні обов’язки виявляються в нас Героями та ще й отримують за таку роботу непогану доплату. Про те, хотілось би зазначити, що не всі наші хлопці в ЗСУ отримують обіцяні виплати в 100 тисяч гривень (відповідно до днів перебування на передовій). Спів ставивши такі факти, виходить в нас ДСНСники отримують доплати ніби вони виконують свої обов’язки на передовій, ризикуючи життям. Чи справедливо це? Евакуація (посадка на поїзд) у місті Покровськ (50 км від лінії фронту). До речі, за нашими даними, приймають участь у так званій «евакуації» саме представники верхівки служби в місті та області, які і їдуть в Покровськ лише з єдиною метою – заробити.

Або ж ті самі рятувальники «залучаються для допомоги населенню» у підвозі води пожежною цистерною. Цікаво, а що такого героїчного в цьому? Якщо добре пригадати, то проблеми з водопостачанням у Покровську були завжди. А у 2014 році води в місті зовсім не було близько чотирьох місяців. Тоді наші пожежники так само підвозили воду і допомагали населенню, то вони тоді не були героями? Що ж змінилося?

На жаль, для деяких посадовців відвертий піар залишається пріоритетним напрямком діяльності. Не виключенням є і наша ДСНС. Друзі, давайте змінюватися до кращого разом. Ми повинні побудувати чудову країну без казнокрадів та ледацюг. Все буде Україна!

Раніше ми повідомляли, що голова однієї з ОТГ на Донеччині попіарився за рахунок закордонної гуманітарної допомоги.

Від dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.