Press "Enter" to skip to content

Кремлівські найманці продовжують грубо порушувати досягнуті раніше домовленості.

 252 total views,  2 views today

СМІ окупаційної влади продовжують поширювати фейки про нібито обстріли по мирним мешканцям зі сторони ЗСУ.

Подібні пропагандистські кліше активно поширюються останнім часом як ватажками НЗФ, так і високопоставленими російськими політиками.У зв’язку з цим, обстріли з боку окупантів, супроводжуються інтенсивними інформаційними “вкидами” зі звинуваченнями в обстрілах з боку українських військових.

2 липня 2021 р., починаючи з 05.40, кремлівські найманці здійснили обстріли в напрямку населеного пункту Авдіївка із застосуванням артилерії калібру 122 мм, мінометів калібру 120 мм, станкових протитанкових гранатометів. Окупанти вели вогонь з окупованих населених пунктів Спартак, Ясинувата, Яковлівка та Макіївка.

Крім того, о 04.45 найманці випустили 17 мін з міномета калібру 120 мм по позиціях Збройних Сил України у напрямку населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї. Вогонь вівся з окупованих населених пунктів Ужівка та Заїченко.Відверті грубі порушення з боку окупантів фіксуються Українською стороною СЦКК другий день поспіль.

Зокрема, 01.07.2021 було зафіксовано та верифіковано 26 порушень з боку ЗФ РФ, 12 з яких здійснено із застосуванням забороненого озброєння. За даними Української сторони СЦКК, в результаті обстрілу завдано серйозної шкоди цивільній інфраструктурі, а самі обстріли збройних формувань РФ та їх найманців велися з районів житлової зони населених пунктів Мінеральне, Яковлівка, Макіївка, Заїченко, що є грубим порушенням норм Міжнародного гуманітарного права і свідчить про повне ігнорування Російською Федерацією досягнутих раніше домовленостей.

Агресивні дії окупантів спрямовані на фабрикування фейків щодо руйнування цивільної інфраструктури на тимчасово окупованих територіях та оприлюднення їх на різних міжнародних майданчиках з метою формування у світової спільноти викривленого уявлення про події на Сході України.

Українські військові продовжують контролювати ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил і неухильно дотримуються Мінських домовленостей.

Mission News Theme by Compete Themes.