Російська пропаганда заважає евакуції дітей з прифронтових територій України

Автор Philosof
Російська пропаганда заважає евакуції дітей з прифронтових територій України

Росія продовжує активно використовувати пропагандистські ресурси з метою завадити евакуації дітей із прифронтових міст Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей, які потерпають від масованих обстрілів з боку ворога.

З цією метою, ворожі телеграм-канали поширюють дезінформаційні повідомлення, в яких жителів окупованих територій закликають відмовлятися від евакуації, залякуючи, що у їхні будинки одразу ж заселяться військові ЗСУ, а неповнолітніх дітей вивезуть на західну частину України, де «цькуватимуть через російськомовність». Паралельно з цим, поширюються вигадані «історії» з героїзацією жителів міста Авдіївки, які «ховали своїх дітей від евакуації».

Проте не береться до уваги, що таким чином батьки наражали своїх дітей на смертельну небезпеку. В такий спосіб, кремлівські пропагандисти подають свої «поради» як піклування, але єдина мета цієї кампанії – скористатися цивільним населенням як живим щитом для стримування дій ЗСУ!.

 Одночасно з цим, кремль використовує т.зв. «психологів» на тимчасово окупованих територіях України для пропагандистської обробки дітей та популяризації війни серед місцевого населення.

Зокрема, у рамках т.зв. проекту «Донбасс психология жизни» окупанти організовують т.зв. «візити» неповнолітніх дітей до військових госпіталів, де «кремлівські психологи» під виглядом спілкування з пораненими військовослужбовцями зс рф здійснюють інформаційну обробку дітей в ході якої, розповідають про т.зв. «воєнні злочини України». Залучивши «психологів», ворог намагається виховати на ТОТ України покоління «лояльного до окупантів» молодого населення, а також використати дітей для просування свої наративів про т.зв. «щасливу окупацію».

Слід зазначити, що пропагандисти рф систематично використовують українських дітей у своїх злочинних цілях, зокрема ведучи незакону депортацію з ТОТ. Станом на теперішній час,  російські загарбники вивезли щонайменше 20 тис. дітей, за що міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт військового злочинця путіна та його прибічників.

Автор Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *