Press "Enter" to skip to content

Військові й переселенці відправили в ОРДЛО “привітання” із Днем РФ. Відео

 183 total views,  1 views today

На Донеччині переселенці й військові специфічно “привітали” окупантів і земляків, які живуть на тимчасово окупованій території, з Днем Росії 12 червня. Вони “повітряної поштою” відправили в ОРДЛО тисячі листівок з нагадуванням про те, що Донбас – це Україна.

В акції взяли участь жителі Волноваського району разом із військовослужбовцями 93-ї Окремої мотострілецької бригади “Холодний Яр” та представником організації “Третя сила” Владом Бородою. Відео опублікував у Telegram-каналі donetchanyn.

На кадрах кілька чоловіків, підкреслюючи, що вони перебувають за декілька кілометрів від тимчасово окупованого міста Докучаєвськ, запаковують у картонні коробки листівки, прикріплюючи до подарунка годинники.

Учасники  акції відправили в ОРДЛО 11 тисяч агіток
"Подарунки" до Дня РФ

“Росія використовує вас у своїх політичних інтересах і кине в будь-який зручний для неї момент. “Русскій мір” – це війна, бідність і розруха!” – написано на одній із агіток.

Одна з листівок, які відправляли в ОРДЛО

Всього учасники акції на повітряних кулях відправили в ОРДЛО посилки з 11 тис. листівок, щоб нагадати окупантам, що Докучаєвськ, Донецьк і весь Донбас – це Україна, а також підтримати патріотів України, які з різних причин змушені жити в окупації.

“Всім окупантам хочу передати привіт і сказати, що скоро ми будемо вдома. І всім патріотам України, які живуть на тих територіях, хочу сказати: живіть, все буде добре. Я сам із Донецька і знаю, що така підтримка для вас дуже важлива. Слава Україні”” – підкреслив один із учасників акції.

джерело

Mission News Theme by Compete Themes.