Press "Enter" to skip to content

Путін штовхає Україну в НАТО – російські опозиціонери.

 192 total views,  1 views today

Чинний в Кремлі режим застосуванням сили і агресивною політикою підштовхує Україну до членства в Північноатлантичному альянсі НАТО і всіляко відштовхує від взаємин з Росією. Про це заявили лідери російської опозиції.

Російський опозиціонер Дмитро Гудков заявив, що Україна шукає можливості захистити себе через членство в північноатлантичну альянсі через агресивну політику чинного в РФ режиму.

«Інтеграція України в НАТО не становить жодної загрози для Росії і росіян, а представляє її лише для Путіна, він втрачає можливість впливу. Він, як людина з минулого, мислить категоріями метрополія-колонія, і буде сприймати таке членство як перехід під вплив НАТО, і буде всіляко цьому протидіяти. У той же час Путін сам своїми діями підштовхує Україну в НАТО – створення конфліктів, спроби тиснути силою, концентрація військ на кордонах, все це штовхає Україну до членства в Північноатлантичному альянсі. Проти лома немає іншого прийому крім брухту, Україна шукає можливості захистити себе »

Екс-депутат Державної Думи Росії Ілля Пономарьов в свою чергу зазначив, що анексія Криму та агресія проти України сформували серед громадян України стійке бажання до членства в НАТО, хоча до російської агресії популярним був позаблоковий статус.

«Путін, коли йшов на свої перші вибори в якості наступника Єльцина і зовсім заявляв, що членство в НАТО Росії – це основа його зовнішньополітичної програми, і в такому випадку Росія була б просто частиною системи міжнародної безпеки (…). А щодо України, то ніхто не зробив більше, ніж Путін для її членства в НАТО. До анексії Криму українці займали нейтральний статус в більшості своїй щодо членства в НАТО, бажаючи вступу в ЄС, але Путін це змінив, окупацією і агресією »

Головний редактор видання «Русский монітор», російський журналіст Федір Клименко і зовсім вважає, що членство України в НАТО відповідає національним інтересам Росії і росіян з точки зору безпеки.

«Членство України в НАТО сьогодні становить для Росії більшу користь і є однією з важливих інструментів безпеки. Для Росії, як для країни, а не як для діючого режиму. Якщо Україна буде в НАТО, це гарантує, що Росія не нападе на Україну, а відповідно не буде війни, які не будуть гинути люди, яких цей режим в цю історію потенційно готовий залучити. Кожен громадянин Росії повинен бути зацікавлений в тому, щоб Україна вступила в НАТО. Парадоксально, що все, що зробив кремлівський режим за весь час свого існування – максимально відштовхував України від Росії і підштовхував до членства в НАТО »

джерело

More from Новини УкраїниMore posts in Новини України »
Mission News Theme by Compete Themes.