Press "Enter" to skip to content

Служба безпеки України закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності.

 280 total views,  1 views today

СБУ інформує, що напередодні та під час святкування Дня Незалежності традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій метою яких є дестабілізація ситуації в регіоні. Співробітники Служби безпеки системно протидіють цим проявам.

Зокрема, в останні місяці в Донецькому регіоні Служба безпеки України провела низку антитерористичних навчань та відпрацювала дії із захисту стратегічно важливих об’єктів та населення.

Крім того, з метою більш плідної взаємодії СБУ з населенням, працює спеціальна гаряча лінія, куди можуть звертатися громадяни – 0-800-501-482, а також відповідна електронна пошта: callcenter@ssu.gov.ua.

На даний час, з метою гарантування безпеки населення, недопущення виникнення негативних передумов та наслідків для становлення української державності, співробітниками СБУ вживаються вичерпні заходи, щоб святкування річниці Незалежності України пройшли мирно та спокійно.

У зв’язку з чим, громадськості слід звернути увагу на поширення інформаційних вкидів, більш виважено ставитись до своїх дій та відповідальності за них.

More from Новини УкраїниMore posts in Новини України »
Mission News Theme by Compete Themes.