Нд. Сер 7th, 2022

Скільки ще сховків зі зброєю, боєприпасами та вибухівкою залишено на Донбасі? Цього не знає ніхто. Проте, безпека громадян, які можуть постраждати від небезпечних тайників, є пріоритетною задачею всіх складових Об’єднаних сил.

Оперативні підрозділи Краматорського прикордонного загону беруть активну участь в заходах з виявлення та нейтралізації подібних загроз. Чергового успіху в цьому напрямку було досягнуто вчора.

В рамках відкритого кримінального провадження, спільною міжвідомчою групою у складі прикордонників Краматорського загону та співробітників СБУ в закинутій будівлі в місті Мар’їнка Донецької області було виявлено приховане місце зберігання військових засобів ураження.

В ході подальших заходів зі сховку вилучено понад 1500 набоїв калібру 5,45 мм, більше 100 набоїв калібру 7,62 мм, 50 набоїв калібру 12,7 мм та 10 калібру 14,5 мм. Крім цього, правоохоронцями виявлено 9 корпусів гранат типу Ф-1, 5 типу РГД-5 та 2 типу РГН. Також 2 кумулятивні гранати до РПГ-7 та 3 реактивних заряди до них, 8 пострілів до ВОГ-17 та 2 постріли до ВОГ-25, 2 осколково-фугасні та 1 бронебійний снаряд калібру 30 мм, 2 головні підривачі типу РГМ-2М та 1 запал типу УДЗ.

Виявлені військові засоби ураження встановленим порядком вилучені представниками СБУ.

Від Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.