Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Президент України вручив ордени «Золота Зірка» рідним загиблих співробітників СБУ.

 149 total views,  1 views today

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з родинами загиблих співробітників Служби безпеки України Дениса Волочаєва і Дмитра Каплунова та вручив їм ордени «Золота Зірка».

Нагадаємо, що бійці спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ загинули в грудні 2019 року під час виконання бойового завдання на сході країни та були посмертно удостоєні звання Героїв України.

Орден Дениса Волочаєва отримали його дружина та матір.

«Денис Олександрович – герой. Вдячний, що він захищав Україну, наш суверенітет, нашу територіальну цілісність. Я думаю, що для кожного громадянина це – честь. Мої великі співчуття та вдячність»

Нагороду Дмитра Каплунова Президент вручив дружині, матері та батьку загиблого.

«Хочу вам подякувати за Дмитра. Я розумію, що це дуже маленька нагорода за таких великих людей. Вони віддали найдорожче – свої життя за наш спокій, за наші життя»

Голова Служби безпеки України Іван Баканов висловив співчуття рідним співробітників СБУ. Він зазначив, що «Золота Зірка» – це символ пам’яті та шани від держави, яку вони захищали:

«Ми вшановуємо пам’ять героїв, які віддали за свободу України власне життя. Але насправді вони стали героями ще тоді, коли присягнули на вірність українському народу, коли обрали непросту роботу – захищати Батьківщину, захищати людей»

джерело

Mission News Theme от Compete Themes.
офисные диваны купить диваны