Press "Enter" to skip to content

Нові фейки російської пропаганди.

 237 total views,  6 views today

Російські окупанти склали новий фейк про нібито обстрілі «українськими карателями» автобуса з робочими Донецької фільтрувальної станції.

Зафіксовані Місією реальні порушення невстановленої стороною режиму припинення вогню були піднесені пропагандою бойовиків як обстріл українськими військовими автобуса з робочими Донецької фільтрувальної станції. Саме такий заголовок був дан інформації про інцидент біля Ясинуватої.

Російські фейки дісталися і до місії ОБСЄ.

В твіті російського представництва при ОБСЄ про нібито дискримінацію журналістів в Україні використовували знімок із затриманням фотокореспондента російського видання «Медіазона» Давида Френкеля в Петербурзі в 2017 році.

Твіт видалили після того, як фейк помітили користувачі соцмережі. Зараз в акаунті є пост з тими ж словами, але вже з іншою фотографією.

Російська пропаганда видала відверто провокаційну «новину» про те, що Туреччина нібито перекидає свої збройні сили в Україну і готується до штурму Донбасу.

Для поширення даного фейку були задіяні другорядні ресурси з ознаками «зливних бачків». Інформаційним приводом для «сенсації» про включення в війну на Донбасі країни НАТО послужила заява генерального директора «Укрспецекспорту» Вадима Ніздрі про те, що Міноборони планує закупити 48 турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2.

джерело

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from СтаттіMore posts in Статті »
Mission News Theme by Compete Themes.