Press "Enter" to skip to content

Гітлерюгенд на Луганщині. Ексклюзивні документи.

 271 total views,  2 views today

У той час, як наші політики і їх європейські колеги на всю продовжують розмовляти про те, що крім політичного врегулювання немає інших шансів зупинити війну на сході України, спільники окупантів так званої “ЛиНиРи” займаються тим, що готують гарматне м’ясо з дітей.

Ось такі документи розсилають по так званим школам “ЛиНиРи”:

Зверніть увагу на те, які дані про дітей потрібні колаборантів в так званій анкеті:

Перевага навчальних дисциплін, успішність у навчальній діяльності, захоплення та інтереси, у яких олімпіадах брав участь, ставлення до виконання навчальних завдань, чи часто “призовник” відсутній у школі, особливості поведінки в навчальному колективі, відрізняється від більшості чи ні “призовник” і т. д. Чи бере участь “призовник” в громадській діяльності навчального колективу; місце, займане в навчальному колективі, лідер або не лідер; наявність здібностей, реакція на критику і зауваження з боку старших, найбільш характерні риси особистості, ставлення до алкоголю і наркотиків, схильність до професійної діяльності, підготовлен чи ні “призовник” до військової “службі”.

Всі ці дані потрапляють до рук російських кураторів і самозванців з так званих “військкоматів”, всі ці “опитувальники” розіслані по так званим “школам” “ЛиНиРи”.

Поки миролюбні політики України і політики міжнародного рівня бачать в очах Путина мир (або в мріях), за російські гроші на сході України готують гітлерюгенд. Думайте.

джерело

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
More from СтаттіMore posts in Статті »
Mission News Theme by Compete Themes.