Press "Enter" to skip to content

На російському телебаченні істерія через затоплення крейсеру “москва” (ВІДЕО)

 321 total views,  2 views today

Чергова істерія розгорнулась на російському телебаченні. Причиною тому став нещодавній успіх українських захисників щодо знищення флагман Чорноморського флоту росії – крейсеру «Москва».

Так, в ефірі у пропагандистки Ольги Скабеєвої вони фактично зривали голоси, вимагаючи “почати війну проти України”.

Дві ракети «Нептун», які прилетіли до “москви”, там вважають casus belli та загрожують Україні «відповіддю». Фрагмент істерії пропагандистів вже є у мережі.

На двохвилинному відео екс-депутат Держдуми, а за сумісництвом режисер Володимир Бортко кричить, що якісь «події», що трапилися в ніч з 13 на 14 квітня, — це привід оголосити війну Україні. На думку Бортка, те, що росія вторглася в Україну 24 лютого і вже понад 50 днів знищує українські міста та села та вбиває українців – це не війна, а «спеціальна операція».

«Не говоритиму про те, що трапилося, різні ці події… Але навіть те, що є зазіхання на нашу територію — це казус беллі, абсолютний, справжній привід для війни. Без дурнів. Закінчилась спеціальна військова операція! Сьогодні вночі вона скінчилася! І вона скінчилася тим, що нападають на нашу батьківщину! — виходить криком Бортко.

Скабеєва уточнила в нього, чи говорить він про те, що сталося з крейсером “Москва” – той відповів ствердно. Хоча й уточнив, що не хотів говорити про це.

“Крейсер “Москва” – це абсолютний привід для війни. Це наш флагман! І тут нічого думати. Тут потрібна відповідь. Але яка? Тут треба придумати», — обурюється Бортко.

Він також заявив, що в Україні «гинуть наші хлопчики», життя яких раптом стали в Росії «дуже важливими». Пропагандисти також продовжують переконувати себе, що росія переможе.

«Я абсолютно переконаний, що перемога буде за нами. Вона потрібна, чого б це не вартувало. Інакше … Краще не говорити про те, що було б інакше. Життя наших хлопців, які захищають і нас з вами, значно важливіше за всі наші перемоги на фронті, де ми зараз стоїмо», — заявив Бортко.

Mission News Theme by Compete Themes.