Press "Enter" to skip to content

Пауза у російському оборонпромі, працівників заводів відправляють у безкоштовні відпустки

 222 total views,  1 views today

Українська розвідка повідомила, що виробництво російських ЗРК на паузі. Крім того, працівників оборонних заводів відправляють у відпустку або на війну.

Відомо, що виробничі потужності «Ульяновського механічного заводу» (АТ «УМЗ», Ульяновськ) фактично зупинено. «УМЗ» – виробник радіолокаційних систем та засобів протиповітряної оборони ближньої і середньої дальності для сухопутних військ ЗС РФ (ЗРК «Бук», ЗРК «Куб», ЗГРК «Тунгуска»).

Причиною критичного стану виробництва стало використання великої кількості комплектуючих та електронних компонентів у виготовленні продукції військового призначення. Відомо, що основним постачальником російського ВПК була Німеччина. Проте, через військове вторгнення рф до України, через санкції співпрацю із росією було припинено.

Зі слів співробітників, продовжувати виробництво власними силами завод не в змозі, оскільки у ході технологічного процесу не використовується «практично нічого російського». Ось таке імпортозаміщення.

Наразі керівництво заводу шукає можливості обійти санкції та налагодити постачання через треті країни (зокрема, Казахстан). Але такі схеми призводять до значного подорожчання комплектуючих через необхідність платити за послуги країнам-посередникам. Але це не передбачено бюджетом і збільшити його немає можливості.

В ГУР МО повідомляють, що працівникам надають вибір: йти у неоплачувану відпустку або підписувати контракт зі збройними силами для участі у війні в Україні. Рекомендована посада – «оператор-навідник» ЗРК «Бук». Пропонована зарплатня – 50000 рублів на місяць.

Mission News Theme by Compete Themes.