16.04.2024

Російський слід у знищенні етнічних меншин в європі

6

Етнічні меншини не здаються

    Сумно згадувати криваві події 2008-2009 рр. на території Угорщини в результаті яких громадськість дізналася про жорстоку розправу над угорськими ромами.
Як стало відомо в ході зазначених етнічних чисток в Угорщині було скоєно 9 нападів на будинки в яких проживали роми, внаслідок чого 6 вбитих, з них одна дитина і двоє отримали тяжкі поранення. Суд виніс вирок трьом обвинуваченим — довічне ув’язнення, а один отримав 13 років із 20 можливих за зізнання у скоєному. Стаття була поширена в угорському сегменті мережі Інтернет (https://mno.hu/belfold/romagyilkossag-per-mindharman-eletfogytiglant-kaptak-1323197).
Нещодавно стало відомо, що одним із основних фігурантів цієї справи виявився колишній військовий, який плідно співпрацював з російськими спецслужбами, що у свою чергу, формує особливий цинізм та аморальність по відношенню до етнічних ромів зі сторони проросійсько налаштованих громадян Угорщини та предсавників спецслужб РФ.
Це лише «пішка», а основні гравці, ще не викрили своєї діяльності, й далі ведуть гру, результати якої відомі лише її організаторам. Чим була ця спроба, провокацією? Чи спробою винищення всіх ромів? Залишається тільки здогадуватись і слідкувати за наступними подіями.
Можна провести паралелі подій, які відбулися в Угорщині та дискримінації  кримських татар після анексії Криму. Історія має звичку повторюватися, масова депортація та знищення кримських татар відбувалася у травні 1944 р. це тісно переплітається з нинішніми подіями. Багатьом кримським татарам довелось покинути свої домівки, а найсміливіші залишились боротися з окупаційним режимом.
Формується думка про те, що останнім часом, для вищого керівництва РФ стає доволі звичним та прийнятним приймати участь у масових етнічних чистках не тільки на теририторіях колишніх держав СНД, а й в інших країнах, в тому числі і європейських…
Адже, кривавий слід російських спецслуб простежується майже у всіх   конфліктах, які виникають на етнічному чи расовому підгрунті: Нагорний Карабах 1992-1994 рр.; чеченьські компанії 1994-1996 та 1999-2001 рр.;  Південна Осетія та Абхазія 2008 р., Крим, а тепер ще й Угорщина потрапила в поле зору «русского мира».
Аналізуючи дані події, важко заперечити, що вплив РФ існує, і він торкається всіх не зважаючи на наслідки таких дій.

6 thoughts on “Російський слід у знищенні етнічних меншин в європі

  1. Сповіщення: Kardinal Stick
  2. Сповіщення: he said
  3. Сповіщення: pk789 เครดิตฟรี
  4. Сповіщення: ทีเด็ดฟุตบอล
  5. Сповіщення: buy magic mushrooms online USA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *