Добропільських абітурієнтів закликають робити вірний вибір та обирати європейську освіту

Автор

Щороку стіни шкіл залишають тисячі випускників, більшість з яких націлені на вступ до вищих навчальних закладів – університетів, академій, інститутів. Сьогодні цей відповідальний процес ускладнений тим, що деякі «виші» через ситуацію в країні залишились на окупованих територіях Донеччини та Луганщини.

Звичайно, значна частина навчальних закладів і їх викладачі переїхали до інших областей країни, а ось ті, що залишились, не мають відповідних ліцензій . Тому зараз, коли наближається пора вступу до вузів, абітурієнтам з окупованих територій та їх батькам слід добре поміркувати над тим, який виш обрати – той, що дає визнану у світі освіту та диплом державного зразка, чи навчальний заклад, після якого неможливо працевлаштуватися. І вибір, звичайно, буде за українським університетом чи інститутом, технікумом чи коледжем, зокрема й тому, що для переселенців існує спрощений порядок складання іспитів для вступу. Порядок прийому абітурієнтів з тимчасово окупованих територій затверджений наказом Міносвіти та науки України № 560 від 24.05.2016 року.

Сьогодні рейтинг «вишів» України продовжує зростати. Приклад цьому – Донецький національний технічний університет у Покровську. Це навчальний заклад європейського рівня з потужною матеріально-технічною базою, сучасним оснащенням аудиторій та новітніми лабораторіями, освітніми проектами та програмами. Його переїзд закладу жодним чином не позначився на рівні освіти студентів. Завдяки надійній базі – Красноармійському індустріальному інституту, наполегливій праці колективу, підготовленому аудиторному фонду, студенти ДонНТУ можуть отримувати знання з усіх запланованих дисциплін, а абітурієнти з окупованих територій вступити через освітній центр “Донбас – Україна”, що працюватиме з 19 червня до 30 вересня на базі переміщеного з окупованої території вишу .

Для студентів ДонНТУ відкрито багато можливостей для самореалізації: створено Молодіжний Хаб Покровська – простір для комфортної творчої роботи студентства. Міжнародна співпраця ДонНТУ розвивається у напрямку нових партнерських відносин з європейськими університетами – «виш» співпрацює із 42 закордонними університетами, науковими установами з 16 країн Європи та Азії, а за останні два роки 32 студенти пройшли стажування у європейських країнах.

Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *