Press "Enter" to skip to content

Війська РФ напередодні Нормандського саміту влаштували провокацію.

 163 total views,  2 views today

Як повідомляє Цензор.НЕТ, напередодні важливих переговорів російсько-окупаційні війська на Донбасі здійснили провокаційний обстріл житлового сектора і звинуватили в цьому українських військових.

Місцева жителька розповіла, що найманці РФ обстрілювали селище Гольмовский на окупованому Донбасі. За її словами, стріляли дуже часто і потужно.

Варто зауважити, що провокативні обстріли військами РФ окупованих територій відбулися на тлі інформації про те, що саміт Нормандської четвірки відбудеться найближчим часом.

Войска РФ в преддверии Нормандского саммита устроили провокацию, обстреляв поселок Гольмовский на оккупированном Донбассе 01
Войска РФ в преддверии Нормандского саммита устроили провокацию, обстреляв поселок Гольмовский на оккупированном Донбассе 02

З’явились докази версії, що обстріл селища Гольмівський на окупованій території 12 липня – чергова навмисна провокація російського командування, виконана 3-й мотострілецької бригадою ВС РФ на Донбасі. Про це повідомляє Юрій Бутусов на свої сторінці Facebook.

Mission News Theme by Compete Themes.