Press "Enter" to skip to content

Віктор Медведчук і бойовики “Л/ДНР” тепер відкрито взаємодіють один з одним.

 297 total views,  1 views today

Росія вже остаточно перестала приховувати, що її маріонетки по різні боки лінії фронту в Україні діють спільно. Віктор Медведчук і бойовики ЛДНР тепер відкрито взаємодіють один з одним. Про це повідомляє Д. Казанський.

16 січня цього року представники так званих “Л/ДНР” почали відверто піарити Медведчука і заявили, що на його прохання в односторонньому порядку передадуть Україні кілька полонених. Для чого це робиться, зрозуміло. Особливих успіхів у кума Путіна і його партії в Україні немає. Рейтинг уперся в стелю. Тому Москва йде на все, щоб хоч якось прокачати свого представника. У тому числі підключає нібито незалежні “республіки”. В черговий раз бачимо, як всі ці “міністри закордонних справ” насправді працюють просто звичайними піарниками Медведчука. І після клацання пальців з Кремля роблять те, що їм накажуть.

Нещодавно, коли Україна вела переговори в ТКГ і намагалися домовитися про обмін, ці люди розповідали, що обміну не буде. Шантажували нас нашими полоненими. Говорили, що Україна повинна виконати цілий ряд умов, щоб обмін відбувся. А тепер вони просто віддають кілька людей просто так. І навіть не вимагають взамін нікого зі своїх.

Очевидно, що вони могли б провести цей обмін інакше. Могли б віддати нам наших людей і вимагати стільки ж своїх натомість. І Україна б погодилася, тому що ми добиваємося обміну постійно. Але ми бачимо, що бойовикам їх люди просто не потрібні. Куди важливіше попіарити Медведчука, ніж визволити своїх прихильників. Тому що з АП РФ прийшов такий указ.

джерело

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
More from СтаттіMore posts in Статті »
Mission News Theme by Compete Themes.