Press "Enter" to skip to content

Відсутність виплат за війну та заборона на звільнення із армії. В рф зневажають власних військових.

 316 total views,  1 views today

Українська розвідка повідомляє, що російські окупанти досі не отримують обіцяних додаткових виплат. А нові контракти вони підписують із обов’язковим пунктом щодо виконання завдань у зонах бойових дій на території, незалежно від місця їх проведення.

Відомо, що орки з 47-ї танкової дивізії досі не отримали додаткові виплати. Командування їм спромоглося виплатили лише 2% до окладу за “навчання” ще до початку війни. Солдати фактично “бомбардують” командування зверненнями щодо доплат та отримання статусу “ветерана”, але їх ігнорують.

Відомо, що статус “ветерана” не надають кожному російському солдату. Для отримання такого статусу треба бути пораненим, лікуватися в шпиталі та мати офіційну фіксацію ушкоджень. Додаткового стимулу відмовитись від участи у війні росіянам додає кількість тіл загиблих, які починають надходити до росії.

“Як наслідок, військовослужбовці не мають ані бажання, ані стимулу повертатися в зону бойових дій”, – зазначають у розвідці.

Аби приховати кількість загиблих, російське командування наказало транспортувати їх невеликими партіями. У такий спосіб вони намагаються не допустити масових звільнень з військового контракту армії РФ. Власне тому їх зобов’язують підписувати документи, що вони згодні виконувати бойові завдання незалежно від місця їх проведення.

Mission News Theme by Compete Themes.