Press "Enter" to skip to content

Відбулась акція протесту під будівлею Донецької ОДА за недопущення призначення на посаду голови Слов’янської ВЦА Вадима Ляха.

 234 total views,  2 views today

Сьогодні 20.07.2021 року відбулась акція протесту під будівлею Донецької ОДА, на якій представники ветеранських та громадських організацій виступили за недопущення призначення на посаду голови Слов’янської ВЦА Вадима Ляха.

Акція проходила доволі спокійно, проте слід відзначити, що у процесі акції її організатори повідомили, що не буде ніяких кулуарних розмов із губернатором Донецької області Павлом Кириленком, і що всі будуть вимагати публічних пояснень від керівництва Донецької ОДА.

Однак, не виконавши своїх обіцянок Сергій Кошуков (м. Добропілля), Геннадій Четверев (м. Добропілля), Антон Воронов (м. Лиман) та Анатолій Єгоров (м. Краматорськ) створили собі таку ініціативну групу, яка направилась вести перемовини із губернатором. Дивує той факт, що вони не запросили до вказаної групи жодного мешканця м. Слов’янськ, яких питання призначення голови Слов’янської ВЦА безпосередньо стосується.

Більш того, переглядаючи стрім на YouTube каналі ГО «Другий фронт», який вів її голова Євген Недосека, можна побачити як зухвало ставляться члени ініціативної групи до мешканців Слов’янська. Як у стрімі каже Євген Недосека, на його питання до лідера ініціативної групи Геннадія Четверева, чому у групі немає представників м. Слов’янськ, Четверев відповів «А ты кто такой?». Виходить, що для ініціативної групи мешканці Слов’янська – НІХТО.

Про що саме велись півторагодинні перемовини «за закритими дверми», на яких вирішувалась доля міста Слов’янськ без її мешканців – невідомо. Однак, один із членів ініціативної групи – Сергій Кошуков, вийшовши з перемовин повідомив, що було прийнято взяти «паузу» у питанні призначення керівника Слов’янської ВЦА.

Чому було прийнято таке рішення, чому не повідомляються подробиці перемовин? Що це – ЗРАДА, чи можливо організатори акції банально використали небайдужих активістів для тиску на керівництво ОДА з метою подальшого вирішення власних інтересів? Нажаль відповіді на ці питання поки що відсутні.

Нагадаємо, що напередодні були розміщені у соцмережах оголошення від ОПЗЖ за підтримки партіі Шарія про сьогоднішню акцію:

Тож…гроші не пахнуть.

Читайте також, Черговий сценарій реваншу проросійських сил, або “гроші не пахнуть?”.

Mission News Theme by Compete Themes.