Press "Enter" to skip to content

В окупованому Донецьку пройшов День вишиванки.

 830 total views,  1 views today

Нещодавно, в соціальних мережах з’явилась інформація про те, що, починаючи з 2018 року так звана «Донецька народна республіка» відзначає День вишиванки.

Ідею даного заходу запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Леся Воронюк.

Свято це відзначається в третій четвер травня, і з роками воно набрало світового масштабу, так як на сьогоднішній день його святкують українські діаспори в усіх куточках нашої планети.

Не виключенням стали і тимчасово окуповані райони Донецької області. Сам «глава республіки» привітав жителів Донецька із цим святом.Крім того, нам стало відомо, що напередодні, до Дня вишиванки лідером бойовиків О.Захарченко було підписано декілька «указів», відповідно до яких усі працівники та «держслужбовці т. зв. «ДНР» мають приходити у День вишиванки у сорочці – вишиванці, та робочий день відповідно скорочується на дві години. Але вирішальним було прийняття вишиванки як національного символу т.зв. «ДНР».

І все таки, для всіх залишається загадкою, що це було, звичайний жест дружби до народу України або ж відродження українських традицій на окупованих територіях?

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
More from СтаттіMore posts in Статті »
Mission News Theme by Compete Themes.