Press "Enter" to skip to content

Чим загрожує отримання півмільйона паспортів РФ мешканцями Донбасу.

 190 total views,  2 views today

Отримання півмільйона паспортів РФ мешканцями Донбасу може привести до того, що Москва визнає фейкові “Л/ДНР” Російською Федерацією.

Про це повідомив політолог Володимир Воля.

«Відбувається поглиблення інтеграції ОРДЛО з Російською Федерацією (РФ). Тобто це фактично може виявитися одним з інструментів повзучої анексії ОРДЛО або привести до того, що Росія визнає ЛДНР Російською Федерацією. Після чого відбудеться включення цих територій до складу РФ. Це дуже тривожний для України сигнал. Даний процес потрібно зупинити або частково припинити. Це можна зробити за допомогою повернення контролю над неконтрольованими ділянками на кордоні з Росією »

За словами політолога, якщо зараз не повернути ОРДЛО, то через кілька років воно може стати територією РФ.

«Час грає проти України. Воно працює на те, що на території ОРДЛО виникне спільність людей, яка живе поза українським смислового поля. Тобто з’являється покоління, яке живе поза Україною і вважає себе окремою спільнотою. Відсутність українського інформаційного поля і освіти в сукупності з наявністю російських паспортів призводить до того, що Росія скаже, що в ОРДЛО живе окрема спільність, якої зобов’язані надати особливий статус. Час працює на те, щоб Росія могла сказати, що є всі підстави для особливої ​​статусу Донбасу »

Нагадаємо, Росія видала свої паспорти близько 527 тисячам мешканцям окупованих територій на сході України, які перебувають під контролем так званих «ДНР» і «ЛНР».

джерело

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
Mission News Theme by Compete Themes.