«Русская весна» прошла. «Снегурочка» не растаяла?

В черговий раз активізувалися переговори щодо обміну полоненими між збройними угрупованнями «ДНР»/«ЛНР» та Україною за посередництва Росії.

Бойовики наполягають на включенні до переліку тих, кого вони хочуть бачити на захоплених територіях, осіб, які обвинувачують та підозрюються у скоєнні важких та особливо важких злочинів, в т.ч. учасників та організаторів «русской весни» 2014 року. До цієї категорії відноситься і колишній міський голови Слов’янська Неля Штепа, судовий розгляд справи якої триває в Харкові.

Рішенням суддівської колегії від 15 листопада 2017 року Н.Штепі продовжений термін запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту з носінням електронного браслету. Адвокати підзахисної постійно влаштовують шоу навколо Н.Штепи, штучно привертаючи увагу до її персони, використовуючи для цього дріб’язкові приводи: спрацював детектор на браслеті, після якого Н.Штепі зателефонували для контролю – у неї обов’язково має статися серцевий напад, гіпертонічний криз, інсульт чи інфаркт,для констатації факту якого викликається «швидка допомога». То можливо варто повернутися до СІЗО і не хвилюватися про «ненадійний браслет», який є джерелом стресу.

Влаштування комедійних вистав є лише одним зі шляхів пошуку будь-яких можливостей уникнення неминучого покарання.

Після погіршення стану здоров’я в СІЗО, що стало підставою для пом’якшення санкції запобіжного заходу, з «тримання під вартою» на «домашній арешт», у Н.Штепи з’явилося достатньо сил на годинні спілкування з журналістами, підготовку автобіографічного фільму.

Не маючи змоги перемогти в правовому полі, вона, як і Юлія Тимошенко намагається здобути собі імідж «жертви режиму», переводячи висвітлення судового розгляду справи з правової площини – в емоційну. Зараз Неля Штепа реанімує діяльність ряду благодійних організацій, аби розчулити громадськість і суддівську колегію.

Ну як жінка, яка допомагає хворим на ДЦП, може бути сепаратисткою?

Ну як організатор конкурсу патріотичної пісні, може бути проти України?

Ніяк! То ж варто її звільнити, вибачитися, сплатити компенсацію за кожен день перебування в СІЗО і …. обрати до Верховної Ради України за списками ВО «Батьківщина». Саме цю партію можна вважати притулком «зоряних» в’язнів. Н.Штепа стане гідним компаньйоном для «газової принцеси» Юлії Тимошенко, і «зірки епатажу» Надії Савченко, з якими Неля Штепа зможе вільно «по фєнє ботать».

Автор dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *