Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Російський медійний контент має бути забороненим на території України.

 7,535 total views,  10 views today

Шість років триває боротьба України проти агресора, що не лише кулею, але й медійним продуктом вбиває українців. Кожного дня та кожної хвилини.

Жахлива та просто нелюдська ситуація з водіями автобуса та дівчатами-захисницями ще раз підняла на поверхню гнилу та українофобську інформаціну війну проти кожного з нас.

Таких автобусів тисячі. Таких ситуація сотні. Щодня громадяни України у своїй власній державі почуваються загнаними в інформаційне гетто. Де звучить «русскій мір», де публічно транслюється московський продукт, де українські компанії здійснюють копродукцію з агресором і для держави агресора.

Ще рік назад ми впевнено боролися проти засилля «русского міра». Ми приймали закони та підтримували все українське. Сьогодні сама ж влада, в особі «депутатів», що катають скарги на українців, що захищають своє право жити за ЗАКОНАМИ країни, уособлюють обличчя русскоміровського реваншу.

Російський медійний контент має бути ЗАБОРОНЕНИМ на території України. Це і фільми, і серіали, і звьозди-рашисти, і відтворення в публічному просторі російської музики. Цього не може бути у воюючій країні.

джерело

Mission News Theme от Compete Themes.