Press "Enter" to skip to content

Пояснення щодо ремонту багатостраждальної опорної школи у Новогродівці.

 311 total views,  2 views today

У соцмережі поширюється невдоволення і неправдиві чутки стосовно ремонту Новогродівської опорної школи Донецької області.

У цьому скандалі з недостроем школи №7 в Новогродівці дивно те, що це питання так гостро почало підніматися тільки зараз, коли вже йде завершальний етап будівництва. З 2016 року всі мовчали, або не бачили, або було не до цього … А зараз, що? – час прийшов? Якось різко з’явилася ціла купа незадоволених і шукачів правди. Як би не навмисне переведення стрілок в останній момент …

З 2016 підрядники змінювалися, це факт. Явно що є злочинні сліди, але при чому тут чинний глава регіону Кириленко? !!! Він це неподобство не розпочинав, але закінчить !!!

Хочеться додати, що при вирішенні і навіть обговоренні будь-якого питання слід діяти в рамках закону. Згідно кримінальної підслідності (так скажемо розподілі функціоналу) такими злочинами має займатися НАБУ, тим більше суми грандіозні. Але за недогляд і / або закривання очей «картати» так само можна і Нацполіцію.

Не дарма чутки ходять, що колишнього обласного очільника поліції зняли, в тому числі, і через цей скандал зі школою, справа то резонансна. Мабуть пан Аваков, прогнозуючи багато питань до глави регіональної поліції, пішов на випередження. Але питання чому ж злочинці досі на волі можна задавати і безпосередньо міністру!

Mission News Theme by Compete Themes.