Перевертень у рясі від Московського патріархату

Автор Philosof

Християнству на українській землі вже більше тисячоліття. Духовні цінності ця релігія зберігає, доносить та вчить їх придбанню Українським народом через нашу земну Церкву.

Кожному, хто трудиться на духовній ниві, сам Христос обіцяв докласти Мир, Любов та злагоду: “Прежде ищите Царства Божьего и правды его, а остальное приложится” (Матфея: 6:25-34).

В наші часи також нічого в цих цінностях, духовних, не змінилось, тому для багатьох громадян України звичайним є уявлення про служителів Бога, священнослужителів виключно в світлі: “Це ж батюшка, він допоможе, він ближче всіх до Бога”…

Але у часи випробувань, що настали для народу Україні, сам Господь зриває “овечі шкури” священнослужителів – найманцівУПЦ МП, щоб народ бачив ретельно приховану суть кожного “сірого вовка”, який прикривається образом служителя Бога, але насправді зрадник Віри, Вітчизни та пастви Христової.

 Одним з таких став протоієрей УПЦ МП Олег (Хижняков), який під час захоплення бандитами м. Слов’янськ навесні 2014 року без вагань залишив місце служіння, на яке його поставив Бог, та з поспішною готовністю пішов на службу військовим капеланом “першого добровольчого батальйону ДНР” під керівництвом І.Гіркіна (Стрілкова), прапор та бойовиків якого освятив у Свято-Воскресенському храмі міста.
Замислитись тільки, освятити все що потрібно для вбивства – зброю, бойовиків у домі Божому, де вчать заповіді Божій “Не убий”.

Але “сірий”, прикриваючись словом Христа “нет большей добродетели, чем положить душу свою за други своя”, фактично бореться із самим Христом, що в повній мірі викриває “найманця” словами Апостола Павла: “Всякая душа да будет покорна высшим властям, ибо нет власти не от Бога, существующие же власти от Бога установлены” (Рим 13:1).

У своїй проповіді протоієрей Олег запевнив бойовиків, що вбивство інших людей є найвища “добродетель”, до якої їх призиває сам Господь, благословив їх на гріх та запевнив, що таким чином Бог призиває їх діяти як завжди діяв “Руський” народ – покласти своє життя во ім’я подвигу, але не за Україну, а за єдину Русь.

В якості історичного прикладу, приведеного протоієреєм Олегом у проповіді для бойовиків, він надав дії Святого рівноапостольного князя Костянтина, який побачив Хрест на небі та почув від Господа слова “Ним переможеш ворогів”, при цьому “вовк у шкурі вівці”, освятив стяг ліку Христа “Спас нерукотворний” зі словами “За триєдину Русь” та запевнив що Господь таким чином не залишить їх на самоті та обов’язково надасть перемогу.

Слова протоієрея Олега, якими він запевнив бойовиків “ДНР” про перемогу від Бога над “катастрофою у розумі Української влади”, що діє поза межами м. Слов’янська, пролунали майже у всіх ЗМІ на тимчасово окупованій території.

Чи зможе Господь надати нашій багатостраждальній Україні мир та любов, доки подібні протоієрею Олегу “вовки у шкірі вівці” будуть розкрадати “паству Божу” – народ України, стравлюючи їх один проти одного, замість того, щоби прийняти бік миротворчості???

Вони створили вельми міцне посилання для інших бажаючих зруйнувати наш державу – Україну, прикриваючись образом Спасителя нашого Ісуса Христа, прямуючи за яким можливо не лякатись майбутніх страждань війни та отримати в кінцевому стані велику втіху від Бога.

Який “добрий пастор овець Христових” зможе назвати чесною справою вбивство інших людей???

Але протоієрей Олег все ж таки запевнив терористів, що совість їх у цій справі буде чиста та Господь не буде викривати їх дії як мерзенні вчинки.

А що ж бойовики “першого добровольчого батальйону ДНР”???

Вони не маючі розуму від Бога, повірили словам “сірого вовка”який запевнив їх у отриманні перемоги у зв’язку з тим що вони роблять чесну справу та з ними Бог, але цікаво, чи не має зараз бажання у І.Гіркіна (Стрілкова) направити своїх бойовиків до “вовка” із запитанням, чому Бог не дав перемогу та навпаки, їм треба було залишити м. Слов’янськ щоб залишитись принаймні живими..

Будемо мати надію, що наші духовні переживання та думки, стосовно вказаних блюзнірських дій “вовка у шкурі” протоієрея Олега, знайдуть своє відображення та порозуміння у Православних віруючих людей України, які істинно знаходяться під покровом Бога та замисляться у жахливих, не духовних діях вказаного служителя-найманця УПЦ МП, котрий діє до сих пір на користь політичних інтересів країни-агресора (РФ).

Автор Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *