Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Із 2018 року в Україні розпочнеться серійне виробництво РЗСВ «Ольха»

 593 total views,  1 views today

24 листопада поточного року Секретарем Ради національної безпеки та оборони Олександром Турчиновим було оголошено про запуск серійного виробництва 300-мм ракет для РСЗВ «Ольха» в 2018 році.

Слід нагадати, що з усіх видів реактивного та ракетного озброєння України РСЗВ «Ольха» на сьогоднішній день є найбільш перспективним і близьким до прийняття на озброєння, аніж інші.

Дальність ураження цілей у цих ракетах до 120 км, але є така інформація, що це далеко не гранична дальність для «Ольхи».

Власне, якщо 2018-й рік стане вирішальним для даної РСЗВ, то за це можна тільки порадіти. Наявність високоточної зброї у ЗСУ може в певній мірі змінити нинішній дисбаланс сил з нашим гібридним сусідом, а також ввести деякі корективи не тільки на сухопутному, але й морському кордоні, практично незахищеним від вторгнення. Все ж таки, ряд випробувань «Ольхи» здійснювався саме в межах акваторії Чорного моря.

Також, відомо, що країна — виробник обладнання, яке буде використане при виробництві цих ракет — Туреччина.

Відповідно ми можемо спостерігати із кожним днем зміцнення військово – технічного потенціалу нашої держави, що дає змогу нашій армії бути сучасною та здатною здійснювати оборону нашого кордону на належному рівні і з рештою відповідати рівню обороноздатності найбільш розвинених країн світу, таких як США, Німеччина, Франція, Ізраїль і т.д.

 

Mission News Theme от Compete Themes.