Із 2018 року в Україні розпочнеться серійне виробництво РЗСВ «Ольха»

24 листопада поточного року Секретарем Ради національної безпеки та оборони Олександром Турчиновим було оголошено про запуск серійного виробництва 300-мм ракет для РСЗВ “Ольха” в 2018 році.

Слід нагадати, що з усіх видів реактивного та ракетного озброєння України РСЗВ “Ольха” на сьогоднішній день є найбільш перспективним і близьким до прийняття на озброєння, аніж інші.

Дальність ураження цілей у цих ракетах до 120 км, але є така інформація, що це далеко не гранична дальність для “Ольхи”.

Власне, якщо 2018-й рік стане вирішальним для даної РСЗВ, то за це можна тільки порадіти. Наявність високоточної зброї у ЗСУ може в певній мірі змінити нинішній дисбаланс сил з нашим гібридним сусідом, а також ввести деякі корективи не тільки на сухопутному, але й морському кордоні, практично незахищеним від вторгнення. Все ж таки, ряд випробувань “Ольхи” здійснювався саме в межах акваторії Чорного моря.

Також, відомо, що країна – виробник обладнання, яке буде використане при виробництві цих ракет – Туреччина.

Відповідно ми можемо спостерігати із кожним днем зміцнення військово – технічного потенціалу нашої держави, що дає змогу нашій армії бути сучасною та здатною здійснювати оборону нашого кордону на належному рівні і з рештою відповідати рівню обороноздатності найбільш розвинених країн світу, таких як США, Німеччина, Франція, Ізраїль і т.д.

 

Автор dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *