Пт. Лип 1st, 2022

За матеріалами Служби Безпеки України на Донеччині до восьми років ув’язнення заочно засуджено учасницю незаконних збройних формувань.

Правоохоронці встановили, що мешканка міста Чистякове у 2014 році приєдналася до бойовиків терористичної організації «ДНР». Перебуваючи в складі бандформування, вона брала активну участь у бойових діях проти  сил антитерористичної операції. Також, за завданням ватажків терористів жінка збирала відомості про особовий склад та позиції військової техніки Збройних Сил України в Маріуполі та Волновасі. Через соціальні мережі поплічниця бойовиків проводила активну антиукраїнську пропаганду та закликала до порушення територіальної цілісності нашої держави.

Оперативники спецслужби задокументували факти протиправної діяльності. За матеріалами СБУ Приазовський районний суд Запорізької області визнав поплічницю терористів винною у злочинах, передбачених ч. 1 ст. 258-3 Кримінального Кодексу України та призначив покарання у вигляді восьми років позбавлення волі заочно.

Вирок набув законної сили.

Прес-центр СБ України

Від Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.