03.03.2024

В ДонНТУ пройшов круглий стіл щодо інформаційної агресії в умовах гібридної війни

3

Двадцять другого червня 2017 р. за ініціативи ГО «Медіа-Погляд» (Покровськ) в Донецькому національному технічному університеті був проведений круглий стіл на тему «Інформаційна агресія в умовах гібридної війни: відповіді України».

Учасниками заходу стали представники Служби безпеки України, сектору з питань внутрішньої політики Покровської міської ради, журналісти, співробітники та студенти ДонНТУ, індустріального інституту та педагогічного училища, ЗОШ №2 і громадські активісти.

У ході круглого столу обговорювалися питання щодо застосування санкцій відповідно до положень Указу Президента України від 05.05.2017 №133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», використання проти України сил і засобів ведення інформаційної війни, а також розглядалися шляхи протидії інформаційній агресії, роль сектору безпеки, органів державної влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

3 thoughts on “В ДонНТУ пройшов круглий стіл щодо інформаційної агресії в умовах гібридної війни

  1. Сповіщення: pgslot

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *