Служба Безпеки України затримала агента спецслужб Російської Федерації

Автор

За інформацією прес-центру СБУ, в Києві Служба БезпекиУкраїни затримала агента спецслужб Російської Федерації, який намагався отримати таємну документацію у військовій сфері та завербувати представника Міністерства оборони.
«Уродженець та житель Донецька, час від часу перебуваючи у Києві, за завданням російських спецслужб мав намір отримати інформацію про особовий склад, забезпечення, дислокацію, озброєння та переміщення вздовж лінії розмежування військових частин та з’єднань Генерального Штабу ЗСУ та Нацгвардії. Також його цікавило постачання до України військового озброєння і техніки країнами-членами НАТО, проведення українсько-американського навчання «Сі Бриз- 2017», установчі дані про офіцерів – інструкторів ЗС США, які здійснюють підготовку українських військовослужбовців”, – йдеться у повідомленні.

За даними СБУ, з цією метою шпигун встановив конфіденційні стосунки з колишнім офіцером ЗС України. Через нього він хотів за винагороду отримати таємні матеріали, що циркулюють в Генеральному штабі ЗСУ та установчі дані на посадовців Міноборони, які мають доступ до інформації закритого характеру.
Затриманому повідомили про підозру за ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Матеріали направлено до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою..

Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *