Просимо Всіх представників української влади не лишитись байдужими !

Автор

Просимо Всіх представників української влади не лишитись байдужими і звернути увагу на потребу нормального  існування національної української православної церкви  в м.Покровську Донецької області, яка  на протязі всієї війни з Росією,стоїть пліч-опліч з українськими захисниками, надає волонтерську допомогу , бо місцева влада за останній місяць своїми діями призводить до роздмухування міжрелігійного конфлікту з УПЦ МП. На словах  обіцяючи посприяти виділенню  земельної ділянки, а на ділі створює всі умови для конфлікту. Уже втретє- ми, громада прп. Амфілохія Почаївського, ветерани АТО, громадські діячі та волонтери просимо надати земельну ділянку для побудови нормального храму.  Вперше нам відмовили тому, що депутат міськ. ради,Швайко, зібрав « тітушок»,  які зірвали рішення, щодо  виділення земельної ділянки на мікрорайоні  Сонячний, мотивуючи це тим, що хочуть басейн і тренажерний зал. Ми запропонували інший варіант, щоб не конфліктувати з людьми.  Вдруге, проти виділення земельної ділянки  в районі пам”ятника  Воїнам Афганцям, АТО  та Чорнобильців виступив голова організації ветеранів Афганців-пан Краснов Г.В., пояснюючи  це тим, що буцім-то, ми заберемо всю землю і пам’ятника не буде.  Ми вдруге  уступаємо, шукаючи компромісу, взамін гарантій мера Требушкіна, виділення  землі  в центрі, біля виконкому. На сесії місцеві депутати заперечили  у нашому проханні,  обгрунтовуючи  це тим, що в центрі, на нашому місці, де постійно стоїть  калюжа,  діти повинні  водити хороводи і виділили землю в парку, в районі Динасового заводу, де вже діє і планується збудувати 2-й храм УПЦ МП. В субботу,12.08.17 в цьому ж районі були розповсюджені  листівки з призовом зірвати будівництво нашого храму, навіть тут, на окраїні міста.

Мер після останньої сесії казав нам ,що може порадитись з благочинним УПЦ МП – протоієреєм Олександром Кондратюком, і якщо той буде не проти, то можливо було б збудувати два храми на території  міської лікарні… Це сто-відсотковий міжрелігійний конфлікт.  Також ,той же  мер, пропонував виділити землю в « дубках» за містом, в парку, де навіть автобуси нормально не ходять.  В місці немає жодного пристойного   українського православного храму , де  можна було б провести в останню путь військового,  всі панахиди воїнів АТО проводять на вулиці. Хіба це є проукраїнська позиція!!??? Українці мають тулитись у підвалах, щоб захищати національні інтереси.

Напрошується висновок: місцева влада і мер Требушкін сприяють  миру  і злагоді українського міста і громади, чи вони навмисне провокують на конфлікт, щоб дискредитувати  патріотичні сили?!

Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *