Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Неплатоспроможним громадянам окупованих територій загрожують закрити виїзд з «псевдореспублік»

 587 total views,  1 views today

Ситуація з комунальними платежами в псевдоресполіці «днр» стає все більш плачевною із втратою платоспроможності місцевого населення. По цій причині «влада» здійснює все нові спроби за «закручування гайок» і видавлювання грошей з, і без того збіднілих людей.

Як стало відомо, комунальщики розсилають боржникам попередження, в яких, зокрема, вказується, що борги можуть бути отримані в судовому порядку, крім того, для місцевого населення в такому випадку може бути обмежений виїзд за кордон «республіки». Фото одного з таких «листів щастя» виклав в мережі Twitter користувача під ніком Necro Mancer. Примітно, що такі попередження виносяться на весь будинок в цілому.

Крім того, за його інформацією, у Макіївці відбуваються найсучасніші «комунальні війни», при цьому, одні «домоуправителі» стверджують, що платежі їх конкурентам недійсні. «На домах розклеєні оголошення, що потрібно перезаключити договір на обслуговування з УК« Коммунальник-15 », а поруч з наклеено оголошення від ПП« Макриноксервіс», що платежі на« Комунальник-15 »недійсні», — говориться в повідомленні.

Mission News Theme от Compete Themes.