Press "Enter" to skip to content

Неплатоспроможним громадянам окупованих територій загрожують закрити виїзд з «псевдореспублік»

 729 total views,  1 views today

Ситуація з комунальними платежами в псевдоресполіці “днр” стає все більш плачевною із втратою платоспроможності місцевого населення. По цій причині “влада” здійснює все нові спроби за “закручування гайок” і видавлювання грошей з, і без того збіднілих людей.

Як стало відомо, комунальщики розсилають боржникам попередження, в яких, зокрема, вказується, що борги можуть бути отримані в судовому порядку, крім того, для місцевого населення в такому випадку може бути обмежений виїзд за кордон «республіки». Фото одного з таких «листів щастя» виклав в мережі Twitter користувача під ніком Necro Mancer. Примітно, що такі попередження виносяться на весь будинок в цілому.

Крім того, за його інформацією, у Макіївці відбуваються найсучасніші «комунальні війни», при цьому, одні «домоуправителі» стверджують, що платежі їх конкурентам недійсні. «На домах розклеєні оголошення, що потрібно перезаключити договір на обслуговування з УК« Коммунальник-15 », а поруч з наклеено оголошення від ПП« Макриноксервіс», що платежі на« Комунальник-15 »недійсні», – говориться в повідомленні.

Mission News Theme by Compete Themes.