Ср. Сер 17th, 2022

На тимчасово-окупованих територіях Донецької області тривають заходи з підготовки до проведення так званого “референдуму” щодо незаконного приєднання до росії. Про це інформуж телеграм-канал Вільнодумець.

«Для роботи з населенням» щодо організації так званого «референдуму» російські спецслужби задіяли не лише місцеву проросійську організацію «Донецька республіка», діяльність якої зараз намагаються поширити на інші окуповані території, а й інші структури. Російські окупанти діють ґрунтовно та комплексно.

З метою підготовки до “референдуму”, керівництво «ДНР» отримало вказівки з кремля, виконувати які доручило так званому «Міністерству інформації «ДНР», у структурі якого є самостійний «відділ пропаганди», що курується «МДБ-ФСБ».

Ось ці умільці і контролюватимуть, як виконуватимуть на місцях, розроблені в кремлі інструкції представникам так званих «ЗМІ днр».

Згідно вказівок кремлівських кураторів, представники «ЗМІ» мають підготувати до 07.08.2022 серію пропагандистських відеороликів тривалістю 3-5 хвилин. Швидше за все, відеоролики монтуватимуться на організованій росіянами Шахтарській кіностудії «Донецькфільм».

Під час створення відеороликів пропагандисти мають спиратися на такі гасла: «Донбасс возвращается домой», «Донбасс – сердце россии!», «Будущее Донбасса – вместе с россией!», «Наш выбор – россия», «Наступило наше время выбирать свой путь!». «Приходи на референдум – ДАТА».

Концепція розробки відповідних сюжетів має передбачати такі акценти:

«Україна все зруйнувала, а Росія відновила; протиставляти Україну, як життя у страху та стражданнях, проти миру та процвітання з росією; опис у позитивному контексті, що означає бути частиною Росії (опис та показ позитиву).

Основні теми, до яких має бути прив’язка наступні: «Соціальна та історична справедливість», «Світ на нашій землі», «Національний добробут», «Процвітання рідного краю», «Достойне майбутнє наших дітей», «Здорове», «Суспільство та соціальна рівність», «Духовні та моральні цінності», «Традиційні сімейні цінності».

Все це має спиратися на пропагандистські гасла та конкретні приклади, які сценаристи можуть придумати і самі!

Ну, а щодо організації «Донецька республіка» в «ДНР» активно поширюється інформація, що після захоплення всієї Донецької області, приєднання її до Росії та завершення спецоперації, цю організацію перетворять на політичну партію, яка нібито і виражатиме інтереси «звільнених народів Донбасу », звісно, ​​під контролем кремля.

Від dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.