Вт. Сер 16th, 2022

У зв’язку із недавнім початком застосування ЗСУ американських РСЗВ HIMARS у війні проти росії, в росіяни почали фактично бити паніку, оскільки для звичайних солдат ці комплекси – це фактично новітня американська супер зброя.

То ж, бажаючи заспокоїти бойовиків та росіян, щодо застосування ЗСУ американських РСЗВ HIMARS, військовий експерт, віце-президент російської академії ракетних та артилерійських наук Костянтин Сівков дав інтерв’ю «Денеєрівським ЗМІ», пише Telegram-канал «Вільнодумець».

Так, експерт намагався переконати, що HIMARS – це нісенітниця, нічого нового і вони навіть поступаються радянським РСЗВ, але короткий висновок його міркувань звівся до невтішного для бойовиків висновку: «американські HIMARS – не «суперзброя», але допускати їх на полі бою не можна».

«Щодо РСЗВ HIMARS вигадана чергова легенда про те, що це якась „суперзброя“. Насправді це цілком рядовий важкий ракетний комплекс. Якщо порівнювати, то американський комплекс має 240-мм калібр, а «Ураган» — 220 мм. HIMARS б’є в залежності від типу снаряда на 32-42 км, а Ураган на 35 км. HIMARS має шість напрямних для ракет, а «Ураган» — 16», — зазначив Сівков.

«Значення РСЗВ HIMARS надто перебільшене. Так – це потужна зброя, так – становить певну загрозу. Але чотири-п’ять екземплярів, які поставлені в Україну, навіть за великого бажання це не зможе тактично вплинути на ситуацію в регіоні», — запевняв експерт.

Тобто їх мало. Спасибі за підказку. Ми й самі знаємо, що цього замало. Виходить, питання не як, а в кількості? Тож і просимо більше. Але якщо це все таке нісенітниця, чому два місяці всі російські ЗМІ, МЗС та міноборони кричали про неприпустимість постачання цієї «поганої зброї» в Україну?

«HIMARS не сильніший за той самий «Ураган»», — впевнений експерт. Ну, що ж, ми просимо більш потужне, щоб закрити небо. Але випереджаючи заявлені постачання американських M270 MLRS Україні, експерт і тут бачить усе погане.

«Система M270 MLRS – це, образно кажучи, два комплекси HIMARS в одному. Він має 12 напрямних замість 6 при тому ж калібрі – 240 мм. І, по суті, є аналогом РСЗВ „Ураган“, – додає Сівков. Але «союзним військам потрібно вчасно вжити заходів щодо нейтралізації цих комплексів до їхнього потрапляння на вогневі рубежі». А потім експерт багаторазово повторює російську мантру, що ці комплекси постачаються, щоб «вбивати мирних людей».

Навіть питати не хочеться, які військові об’єкти бачили росіяни у центрі Харкова, у житлових будинках Бучі, у драмтеатрі у Маріуполі чи ТЦ у Кременчуці! Цинізм росіян зашкалює і не інакше як геноцидом українського народу те, що відбувається, назвати не можна.

Ну, а ще Сівков робить висновок, що США майже винні в тому, що «страждає інфраструктура в днр». «Бо вся космічна розвідка США має затримку доведення інформації до стріляючої сторони (тобто ЗСУ) близько кількох годин. За цей час сама інформація втрачає цінність», — наголошує вчений-ракетник.

Ну що ж, і на цьому спасибі. Врахуємо та підкоригуємо. Як ви й хочете, залучимо ракетно-космічні сили США, щоб висіли над Каспійським та Чорним морем, над Астраханню, Саратовом, Брянськом, Білгородом та Білоруссю і як тільки звідти вилітає ракета чи літак, туди одразу й відповідь. Без затримки. Чесно.

Чому мають страждати українські громадяни, які мирно сплять після трудового дня, через рукожопих російських навідників, які стріляють простроченими боєприпасами по житлових кварталах Києва, Харкова, Одеси, Миколаєва? Відповідь має бути миттєвою за ціллю, звідки стався постріл! І подивимося, чи захочуть воювати росіяни та білоруси, а лукашенко вступатиме до союзної держави з маніяком ХХI століття.

Від dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.