Press "Enter" to skip to content

В Іспанії затримано блогера Анатолія Шарія

 157 total views,  2 views today

4 травня поточного року, іспанськими правоохоронцями було затримано проросійського блогера А. Шарія. Служба безпеки України підозрює останнього у державній зраді. Про це повідомили в українській спецслужбі.

Затримання зловмисника вдалося завдяки багаторівневій спецоперації українських правоохоронців із міжнародними партнерами.

“Це затримання – чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним. Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює А.Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ст. 111 (Державна зрада)

▪️ ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками)”, – повідомили в СБУ.

Слідчі СБУ переконані, що останній здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. У зв’язку із чим, є достатньо підстав вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах А.Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України. Минулого року йому було оголошено про підозру. Продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом.

З інших джерел, нам стало відомо, що, наразі, готується процедура екстрадиції Шарія. Судитимуть підозрюваного в Україні.

Mission News Theme by Compete Themes.