Press "Enter" to skip to content

В окупованій Каховці рашисти примушують підприємців отримувати “тимчасові дозволи”

 208 total views,  5 views today

У разі відмови – конфіскація! Саме так, примушують окупанти отримувати так звані “тимчасові дозволи на роботу” в тимчасово – окупованій Каховці. Повідомили в ГУР МО України.

Відомо, що представники окупаційної адміністрації в Херсонській області здійснюють об’їзд об’єктів промисловості, а в першу чергу – виробників харчової промисловості.

Їхня мета – примус керівництва та персоналу до співпраці. Група осіб (до 10 чоловіків) у військовій формі ЗС РФ зі зброєю прибуває до офісів комерційних компаній та в ультимативній формі вимагає продовження виробництва продукції.

Для цього, за словами рашистів, необхідно «офіційно» оформити свою діяльність за російськими правилами та отримати «тимчасовий дозвіл» на роботу від «військово-цивільних адміністрацій». При цьому, всі проблемні питання, зокрема – постачання сировини та забезпечення збуту, необхідно вирішувати через місцеву комендатуру.

Власники та працівники підприємств попереджені, що в разі припинення роботи або порушення будь-яких вимог росіян, керівництво і персонал буде змінено. Нових власників і співробітників визначатимуть окупаційні адміністрації з-поміж лояльних до них людей.

Mission News Theme by Compete Themes.