Press "Enter" to skip to content

Не здатні йти у наступ на харківському напрямку, окупанти перекидають війська на Херсонщину

 171 total views,  1 views today

У районі Харкова зафіксовано 3 БТГр окупантів, які не здатні утримувати зайняті території.

Командири окупаційних підрозділів постійно звертаються до керівництва за підтримкою з боку ВКС Росії, інформує видання “Злой одессит“.

«На Донбаському плацдармі загалом сконцентровано 64 БТГр окупантів, а саме: 34 БТГр у районі Ізюму, розташовані на південний захід та схід від Ізюму, але зараз перебувають у стані ротації; 23 БТГр на Південно-Донбаському плацдармі; 7 БТГр на Північно-Донбаському. Незважаючи на те, що це найбільша концентрація ворожих сил та засобів в Україні, проводити повномасштабний наступ на всьому фронті вони не здатні. Цих сил для таких дій замало. Тому обмежуватимуться вони окремими напрямками», – зазначив він.

Відомо, що на Запорізькому напрямку сконцентровано 8 ворожих БТГр. При цьому в Херсонській області кількість російських окупантів за рахунок перегрупування військ та перекидання додаткових сил та коштів було збільшено з 7 до 17 БТГр.

«Однак цієї кількості їм, як і раніше, недостатньо не лише для того, щоб здійснювати наступ фронтом у 160 км, а й щоб утримувати область в обороні при контрнаступі ЗСУ. Фактично, вирішення питання з окупантами в районі Харкова стане визначальним для розгрому їхнього Ізюмського угруповання, а це у свою чергу призведе до того, що цей картковий будиночок посипається, та ще й з вогником», — наголосив «Злий одесит».

Mission News Theme by Compete Themes.