Вт. Сер 16th, 2022

На офіційній сторінці Служби безпеки України у Facebook з’явилось звернення вже колишнього Голови СБ України Івана БАКАНОВА, щодо його діяльності на посаді.

“Зазвичай, коли Голова Служби безпеки України йде з посади, прийнято гучно звітувати про професійні здобутки. Я теж міг би вдатися до такої практики – результати є і їх чимало.

Проте з самого першого дня в Службі я сповідував інший принцип – реальні справи не потребують словесної допомоги. Особливо в спецслужбі.

Бо результат – самодостатня величина, яка не залежить від будь-яких суб’єктивних оцінок. Політичних інтриг та інших передумов. Тим більше у такій надчутливій сфері, як державна безпека.

СБУ – не політична структура, а її Голова – не політик. Ми займалися справами, а не піаром. Будували максимально прозорі відносини з суспільством, яке наразі чимало знає про досягнення Служби за останні 3 роки.

Звісно, скептики будуть завжди. Але пропоную їм поставити собі кілька простих питань:

▪️За каденції якого Голови СБУ було затримано і оголошено підозру куму Путіна?

▪️Коли ще Служба безпеки розслідувала кримінальні справи, де фігурують топполітики і лідери парламентських фракцій?

▪️Чи були коли-небудь більш масштабні та масові викриття ворожих агентів у різних державних органах, ніж за останні роки?

▪️Хто саме системно взявся за проросійські партії і почав протидіяти ворожій пропаганді?

▪️Коли у державну власність стали повертати майно і важливі об’єкти інфраструктури, які різноманітні ділки прибрали до рук раніше?

Цей перелік можна продовжувати далі”, – повідомив екс-очільник спецслужби.

Слід зазначити, що сьогодні Верховна Рада України проголосувала за звільнення з посади Голови СБ України Івана БАКАНОВА. Тимчасово виконувати обов’язку Голови спецслужби буде перший заступник Голови, Василь МАЛЮК.

Від dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.