Пн. Чер 27th, 2022

Вже зовсім скоро, влада рф може визнати незалежність так званої “ПМР”. Про це повідомив заступник голови комітету Держдуми у справах СНД Віктор Водолацький. Така інформація з’явилась у російських ЗМІ.

За словами російського можновладця, Придністров’я фактично вважає себе частиною Росії і хоче повторити долю Південної Осетії, Донецької та Луганської республік. Раніше влада цих регіонів оголосила про бажання приєднатися до росії.

Крім того, Водолацький повідомив, що президент Молдови Майя Санду та її румунські куратори нібито хочуть реалізувати в Придністров’ї український сценарій і розв’язати війну. Саму Санду депутат назвав нацисткою, оскільки нещодавно в країні заборонили георгіївські стрічки, і тепер росії треба викорчувати нацизм у Молдові.

Віктор Водолацький додав, що придністровці «перебувають у ізоляції», і необхідно створити «коридор» до росії.

Раніше виконувач обов’язків командувача військ Центрального військового округу Рустам Міннекаєв оголосив, що в рамках «другої фази спецоперації» на території України, російська армія має встановити повний контроль над Південною Україною, щоб забезпечити вихід до Придністров’я. Там, за його словами, наголошуються на фактах утисків російськомовного населення.

«Зважаючи на все, ми зараз воюємо з усім світом, як було у Велику Вітчизняну війну, вся Європа, весь світ проти нас був. І зараз те саме, вони ніколи не любили росію», — заявив офіцер.

Від dailyeast

Один коментар до “Влада рф готується до “денацифікації” Молдови”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.