29.03.2024

Штучне нагнітання ситуації. Як росія використовує проект «Придністров’я» у війні проти України?

4

Кремлівські маріонетки, розуміючи безуспішність проведення так званої «спецоперації» на території України, намагаються створити ілюзію зони нестабільності поблизу українського кордону. Мова йде про недоформування – так звану «придністровську молдавську республіку», тобто територію, раніше окуповану російськими військами. Проте, усвідомлюючи малу ймовірність нападу з боку Придністров’я, обумовлену застарілістю та кількісною недостатністю сил і засобів, російське керівництво використовує вказану ситуацію скоріше як психологічну атаку проти України та шукають шляхи розпорошення сил української армії під час складної оборонної кампанії з захисту українського Донбасу і Півдня країни.

За оцінками відомих експертів, кількість реально боєздатного та вмотивованого особового складу підрозділу Оперативної групи російських військ у Придністровському регіоні Республіки Молдова (ОГРВ ПРРМ) не перевищує 300 осіб, завданням яких є охорона складів боєприпасів у с. Ковбасна.

Більше половини усіх боєприпасів, що перебувають на зберіганні, вичерпали свій термін придатності і не підлягають транспортуванню. Лише 7-8 тис. тон є справними та можуть бути використані.

Близько двох третин усієї бойової техніки на території Придністров’я є повністю, або частково не боєздатною, а також не має матеріальних засобів та виробничих потужностей для її ремонту та відновлення.

Українська розвідка повідомила, що потенційно, т.зв. «ПМР» може бути використано як плацдарм для налагодження ліній постачання і забезпечення розгортання російського угруповання на території Республіки Молдова, але це стане можливим лише у разі створення сухопутного коридору з росією через територію південних областей України.

4 thoughts on “Штучне нагнітання ситуації. Як росія використовує проект «Придністров’я» у війні проти України?

  1. Сповіщення: mushroom tea australia
  2. Сповіщення: funguy mushroom gummies
  3. Сповіщення: Trust Bet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *