Ср. Сер 17th, 2022

Глава однієї із сільрад Алтайського краю попросив у регіональної влади пільг на якісні дрова. Він підтримує так звану «спецоперацію» в Україні, але визнає, що сибірякам, які «в боргах, як у шовках», буде нелегко пережити зиму. Про це розповідає Тайга.Інфо.

«У негазифікованих селах Алтайського краю (яких у нас більшість) — самий розпал підготовки до майбутньої зими. Люди намагаються закуповувати тверде паливо – дрова, – розповів у своєму телеграм-каналі голова Сибірської сільради краю Олег Боронін. — Ще кілька місяців тому я попереджав, що через вибухове зростання цін на вугілля та дрова в нашому регіоні, а також через ймовірний дефіцит твердого палива регіональному уряду слід серйозно стурбуватися питанням допомоги у підготовці населення до зими. Особливо, схоже, ніхто не перейнявся».

Проблема якісної пільгової дров’яної деревини обговорювалася на різних майданчиках, але рішень так і не було, зазначив Боронін.

«Я спостерігаю, що земляки переважно купують на зиму не нормальні дрова, а різні відходи лісопиляння. Бо нормальні дрова дорогі, а з прибутками у селян Алтайського краю — якось, м’яко кажучи, не дуже. При цьому я не бачу, щоби народ активно закуповувався вугіллям. На вугілля грошей не вистачає. Народ у боргах як у шовках. Загалом, країни НАТО, звісно, ​​нині чекають на найважчу зиму. Але й нам буде нелегко», – заявив чиновник.

Слід зазначити, що сам Боронін публічно підтримує так звану “спецоперацію” в Україні і пропонує країні відмовитися від частини своїх територій.

Що ж сказати… Держава, яка займається газовим шантажем усього світу, витрачає космічні суми на війну проти України, не здатна забезпечити власне населення звичайними нормами життя.

Від dailyeast

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.