Press "Enter" to skip to content

Санкції в дії. Російський “АвтоВАЗ” призупиняє виробництво.

 97 total views,  3 views today

В російських ЗМІ з’явилась інформація про те, що першу половину травня підприємство “АвтоВАЗ” перебуватиме у простої. Зокрема, відомо, що виробництво буде зупинено з 4 до 6 травня, а також з 11 до 13 травня.

Водночас, на самому заводі, наразі, точно не зазначають, чи запрацюють конвеєри в понеділок, 16 травня. Причина простою все та сама — відсутність імпортних електронних компонентів для виробництва автомобілів.

У період простою для працівників буде організовано тимчасові роботи.

Ще у березні АвтоВАЗ пропрацював лише кілька днів, а з 4 по 24 квітня перебував у так званій корпоративній відпустці, яку вимушено перенесли з липня. Передбачалося, що за час відпустки буде накопичено необхідні запаси електронних компонентів. Робота заводів у Тольятті та Іжевську дійсно відновилася 25 квітня, було запущено виробництво майже всіх моделей (включно з Renault), проте до початку травня запаси комплектуючих знову закінчилися.

Подальший режим роботи поки неясний, при цьому ще в березні було оголошено, що з 6 червня “АвтоВАЗ” перейде з п’ятиденного робочого тижня на чотириденну.

В цілому, із впевненістю можна стверджувати, що дія обмежувальних санкцій починає досягати своєї мети. Раніше ми повідомляли про паузу в російському оборонпромі, працівників заводів відправляють у безкоштовні відпустки.

Mission News Theme by Compete Themes.