Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Заява Руху Опору Капітуляції щодо продовження дії закону про особливості місцевого самоврядування на Донеччині та Луганщині.

 416 total views,  3 views today

Комітет Верховної Ради розглянув законопроект про внесення змін до Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Комітет рекомендує продовжити на рік дію чинного закону у чинній редакції з усіма запобіжниками від його негайного впровадження.

За нинішніх обставин рішення, яке завтра має ухвалити ВРУ, — погане, але вимушене.

Ми свідомі того, що Кремль не полишив своїх руйнівних планів і намагатиметься підірвати українську державність через впровадження постійно діючого «особливого статусу» для Донбасу. Це неприйнятно. Адже в Україні немає «внутрішнього конфлікту»! Натомість є збройна агресія Росії проти України і окупація Росією Криму та частини Донеччини і Луганщини.

Рух Опору Капітуляції застерігає президента України та Верховну Раду України від імплементації в законодавство «формули Штайнмаєра», фактичної федералізації України, внесення в Конституцію змін щодо «особливостей місцевого самоврядування» у Донецькій та Луганській областях.

Закликаємо неухильно дотримуватися Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» від 18 січня 2018 року.

У випадку, якщо президент України і Верховна Рада України знехтують цими вимогами, реакція Руху Опору Капітуляції та всього українського суспільства буде миттєвою і дієвою. Ми наголошуємо, що й надалі будемо діяти в межах Конституції України та законодавства. Закликаємо до цього й владу.

джерело

Mission News Theme от Compete Themes.
офисные диваны купить диваны