Пт. Лип 1st, 2022

Різноманітні акції протесту, кількість яких в останні місяці дивним чином стрімко збільшилася, все ясніше демонструють, що більшість таких акцій протесту – ніяк не стихійні явища.  Їх навмисно роздмухують і підживлюють, в тому числі з РФ.

Яскравим прикладом цього є оголошення обгрунтованої підозри лідеру “антивакцинаторського руху України” Остапу Стахіву, який за російські гроші розвинув масштабну антивакцинаторську кампанію в Україні в агресивному стилі “російської весни”.

За інформацією слідства діядьність Стахіва фінансувалася та координувалася з РФ. І мова йде не про одного Стахіва – подібних агентів РФ у різних сферах, імовірно, десятки. Проте всім їм рано чи пізно буде оголошено підозри у державній зраді.

При більш детальному вивченні учасників багатьох сучасних “акцій” громадського протесту з’ясовується, що значна частина учасників таких акцій часто не може чітко відповісти на запитання журналістів, з якою метою вони вийшли протестувати чи мітингувати. Таких людей наймають аби штучно збільшувати кількість протестів в Україні.

Збільшення кількості акцій протесту сумнівного походження корелюється з повідомленнями західних та української розвідок про агресивні плани Росії по дестабілізації України цієї зими. Тому завдання кожного свідомого громадянина не піддаватися на провокації подібних “Стахівих” та у будь-якій ситуації пам’ятати, що Україна у нас понад усе.

Від Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.