Press "Enter" to skip to content

«Він загинув за нашу Україну».В Донецькій області розмістили зображення загиблого українського героя.

 342 total views,  2 views today

На вулицях Маріуполя в честь загиблого українського контррозвідника СБУ Олександра Хараберюша розмістили постери з його зображенням. У багатьох містах Донецької області в пам’ять про загиблого чотири роки тому контррозвідники СБУ Олександра Хараберюша з’явилися зображення на білбордах з написами «Він загінув за нашу Україну. Ми пам’ятаємо ».

У Маріуполі такі постери розміщені на п’яти локаціях – це перехрестя пр. Будівельників і вул. Бахмутськой, а також на вул. Митрополичої – біля оптового ринку, а також по пр. Будівельників, по бул. Шевченко і на Запорізькому шосе біля вул. Купріна. Постери на честь героя-контррозвідника також є на білбордах в Краматорську, Бахмуті, Покровську, Волновасі, Слов’янську, Костянтинівці, Мангуші, Нікольському, Сартані.

Нагадаємо, 31 березня 2017 року в Маріуполі в результаті терористичного акту, організованого російськими спецслужбами, загинув керівник відділу контррозвідки управління СБУ в Донецькій області полковник Олександр Хараберюш.

В подальшому, після проведення оперативної комбінації співробітниками спецслужби терористка була затримана і засуджена українським судом на тривалий термін.

39-річний Олександр Хараберюш (позивний «Душман») був одним з найрезультативніших українських контррозвідників. Сам родом з Донецька, він справою довів свою вірність народу України. На його рахунку близько 80 затримань російських агентів і терористів; в більшості захоплень він брав участь особисто.

Нагадаємо, влітку 2020 року розпочато спеціальне досудове розслідування щодо організаторів підриву автомобіля працівника СБУ Олександра Хараберюша в Маріуполі в березні 2017 року.

Раніше повідомлялося, що його вбивцю, Юлію Просолову, затримали в Одесі. Її звинуватили в скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 258 (терористичний акт, що спричинив загибель людини) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження з вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

У вересні 2018 року Прасолову засудили до 12 років з конфіскацією майна. 7 вересня 2019 роки її передали Москві при обміні утримуваними особами в форматі 35 на 35.

джерело

Mission News Theme by Compete Themes.