19.03.2024

Вакцинація врятує українців

Хвороба, викликана коронавирусной інфекцією COVID-2019, – це інфекційне захворювання, викликане новим, раніше невідомим коронавірусів. COVID-19 передається переважно через краплі, що виділяються з дихальних шляхів інфікованої людини при кашлі, чханні або диханні. Заразитися вірусом можна повітряно крапельним шляхом, перебуваючи в безпосередній близькості від людини з COVID-19, або в результаті перенесення вірусу руками з зараженої поверхні на слизові оболонки очей, носа або рота.

Часто спостерігаються такі симптоми:

  • підвищення температури тіла;
  • сухий кашель;
  • стомлюваність.

У деяких інфікованих можуть також спостерігатися:

  • різні больові відчуття;
  • біль в горлі;
  • діарея;
  • кон’юнктивіт;
  • головний біль;
  • втрата нюху і смакових відчуттів;
  • висип на шкірі або депігментація нігтів на руках і ногах.

Вже рік Україна, як і весь світ, перебуває в стані постійного карантину. Від цього постраждала економіка не тільки нашої країни а й усього світу. Більш за все постраждав малий бізнес. Ми пристосувались до нової реальності життя, до нових обов’язкових правил: носіння маски, дезінфекція, дотримання дістанції. Ми перебували у повному локдауні, коли зачинялось майже все, крім вкрай необхідного для існування.

Поглянемо реально на речі і відповімо самі собі чесно – як населення у більшості реагувало на закриття ринків? Як ви реагували, коли доводилось стояти на вулиці у черзі біля супермаркету, аптеки, іншої продуктової крамниці, куди можна було зайти тільки по 2-3 людині? А яка була реакція у власників тварин, коли не можна було купити нашийник собаці, чи шлейку, або щось, крім корму? А як реагували красуні, коли вони не могли купити декоративну косметику? Так, це було у перший локдаун. У другому локдауні було дещо простіше, але як населення обурювалось, що не можна було купити білизну чи шкарпетки?

Тому, якщо ми хочемо повернутися до нормального життя і дихати вільно на повни груди, без карантинів і локдаунів, працювати без обмежень, нормально відпочивати і розважатись, підняти зруйновану (тема війни на Сході країни то є інше питання) українську економіку, потрібно робити вакцинацію від цієї страшної хвороби. І нема тут чого боятися, не треба вірити ворожим фейкам, які розповідають начебто про тяжкі наслідки від вакцини. Ворогу вигідно,щоб ми були хворі, мертві, збанкрутілі.

Вакцинація – це простий, безпечний і ефективний спосіб захисту від хвороб до того, як людина вступить в контакт з їх збудниками. Вакцинація задіє природні захисні механізми організму для формування стійкості до ряду інфекційних захворювань і робить вашу імунну систему сильніше.

Як і хвороби, вакцина тренує імунну систему для вироблення специфічних антитіл. Вакцина містить тільки ослаблену форму збудника хвороби – вірусу – яка не призводить до захворювання і не створює ризику пов’язаних з ним ускладнень.

Ось факти про вакцину AstraZeneca-CoviShield.   

Oxford–AstraZeneca COVID-19, також відома як вакцина AstraZeneca, AZD1222, ChAdOx1 nCoV-19, та Ковішилд (Covishield) —вакцина проти COVID-19, розроблена Оксфордським університетом таAstraZeneca. За ліцензійною угодою з AstraZeneca вакцину виробляють також в Індії в Інституті сироватки крові ( це найбільший у світі виробник вакцин ), під торговою маркою CoviShield та в Південній Кореї (компанія AstraZeneca-SKBio). Ці дві версії вакцини були схвалені ВООЗ для екстренного використання за програмою COVAX  15 лютого 2021 року.

Перша партія вакцини (500 тис. доз) прибула до України 23 лютого 2021 року. Для одного щеплення потрібно дві ін’єкції, тобто, партії має вистачити на 250 тис. щеплень. Міністр охорони здоров’я України Степанов особисто контролював відправку першої партії вакцини в Україну, для чого літав до Індії.

Також, вакцини в нашу країну поставлять ще від декількох виробників: Pfizer, Sinovac і Novavax.

Тож, не лякайтесь, не вірте ворожим фейкам проти вакцинаціі, вакцинуйтесь, не хворійте і повертайтеся до нормального повноцінного життя!

5 thoughts on “Вакцинація врятує українців.

  1. Сповіщення: Psilocybe mushroom
  2. Сповіщення: yehyeh.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *