Нд. Сер 7th, 2022

Маріонеточні очільники т.зв «Л/ДНР» доручили своїм підлеглим організувати трансфер в Ростовську область і назад з 17 по 19 вересня. В ці самі дні буде проходити чергове «фейкове» голосування на виборах в Державну думу РФ.

За отриманими даними, масштабний підвіз людей з «ДНР» буде здійснюватися в авральному режимі, бо «окупати» не встигають оформити страховий номер індивідуального особового рахунку необхідної кількості жителів ТОТ, які оформили паспорт РФ.

Зусилля Кремля направлені на те, аби на виборах в Держдуму РФ, проголосувало не менше 75% жителів ТОТ, які отримали паспорти РФ, за агітаційною пропагандою це приблизно 450-500 тисяч осіб, але без оформленого страхового номеру дистанційно проголосувати не вийде.

За неофіційною статистикою на сьогоднішній день, зареєстрованих жителів ТОТ з паспортами РФ для участі в дистанційному голосуванні близько 80,4 тисяч осіб. Реєстрація для участі в дистанційному голосуванні буде доступна до 13 вересня. Відповідно «ДНР» не можуть виконати завдання РФ. 80,4  тисяч осіб, це тільки 1/5 частина від загальної кількості жителів ДНР, які отримали паспорти РФ, а для кремлівських кураторів поставлена «планка» у не менш ніж 80%.

Російська адміністрація Ростовської області і окупанти вже погодили, в які міста регіону і виборчі дільниці будуть привозити виборців з ДНР, щоб не створювати черги та ажіотажу на окремих ділянках.

Відносно недавно, голова Центральної виборчої комісії Росії Елла Памфілова розповіла про можливості проголосувати на виборах в Державну думу для громадян, які перебувають на території самопроголошених терористичних «Л/ДНР».

Крім того, повідомлялося, що Росія заграє з жителями ОРДЛО напередодні виборів.

Нагадаємо, партія Путіна «Єдина Росія» уклала угоду із «Союзом добровольців Донбасу», яку очолює Олександр Бородай – бойовик і колишній глава «ДНР», що сьогодні проживає в Росії. Вибори в Державну думу пройдуть 19 вересня 2021 року.

Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО від 14 травня 2021 року про запровадження санкцій.

  • У Міністерстві закордонних справ України переконані, що російська паспортизація мешканців окупованих територій Донбасу є засобом поширення ідеології “русского міра” та елементом російських гібридних тактик проти сусідніх держав.

Від Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.