Ср. Сер 17th, 2022

В Мінзакордонних справ Естонії готують пропозицію до ЄС щодо припинення видачі шенгенських віз росіянам. Про це повідомило естонське видання ERR із посиланням на заяву очільника МЗС Естонії Урмаса Рейнсалу.

На думку посадовця, це не справедливо, що росіяни їдуть влітку до Європи, аби відвідати Лувр, в той час, коли в Україні від російських ракет гинуть діти. Рейнсалу наголосив, що останнім часом, громадяни росії почали масово їздити у країни Європи, перетинаючи кордони Фінляндії, Литви та Латвії. “Це, безумовно, морально неправильно”, – сказав він.

Естонський міністр нагадав, що питання заборони видачі віз росіянам вже обговорювалось у Євросоюзі у березні цього року. Проте у той час подорожі за кордон і так були обмежені через пандемію коронавірусу. Однак зараз росіяни стали частіше їздити до країн Європи.

Тому найближчими тижнями МЗС Естонії підготує пропозиції для ЄС, щодо заборони видачі шенгенських віз росіянам.

“Я вже розповів про цю проблему міністрам закордонних справ Фінляндії та Латвії, і ми, звичайно, консультуватимемося з урядами нашого регіону, щоб знайти ширшу підтримку цій ініціативі. Нам потрібно, щоб усі країни були за. Зараз ситуація відрізняється від тієї, що була навесні”, – резюмував Рейнсалу.

Від dailyeast

2 коментар до “В Естонії пропонують припинити видачу шенгенських віз росіянам”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.