Press "Enter" to skip to content

Україна вітає лідера “Національного Корпусу”.

 1,049 total views,  1 views today

Сьогодні, 5 серпня,  лідеру політичної партіі “Національний Корпус”, народному депутату України Андрію Білецькому виповнюється 39 років.

Засновник найкращого добровольчого підрозділу, перший командир легендарних «Чорних чоловічків», батальйону, а згодом і полку “АЗОВ”, що визволив та продовжує захищати Маріуполь, беззмінний провідник для “азовців” – все це про Андрія Білецького, як військового лідера, який на фронті згуртував навколо себе та вів уперед тисячі бійців. Вів уперед тих, чия жага до перемоги не дає українцям зневірюватися у ці складні часи.

Успіх військового формування, довіра до нього серед населення дали поштовх для народження політичної сили під назвою «Національний Корпус». Захисники України, волонтери громадські діячі та просто небайдужі патріоти – тисячі і тисячі українців об’єдналися під стягами партії Андрія Білецького, що вже гучно заявила про себе на політичній арені та рішуче налаштована принести Україні довгоочікувані зміни.

У цей день  активісти Національного Корпусу та  чисельні прихильники вітають Андрія Білецького зі святом:

“Ти – приклад, що надихає, справжня людина слова та честі – цю істину доводить весь твій Чин, який Ти виконуєш щодня на благо Нації та Держави. Нас тисячі, і ми пишаємося тим, що саме Андрій Білецький веде нас сьогодні уперед і лишається тим взірцем, який закликає не припиняти нашу спільну боротьбу ні на день та впевнено крокувати до Великої Перемоги!”

Джерело

More from Новини УкраїниMore posts in Новини України »
Mission News Theme by Compete Themes.