Нд. Сер 7th, 2022

В квітні 2020 р., Служба безпеки України повідомила про затримання Валерія Шайтанова, якого підозрюють у державній зраді й підготовці терактів. Шайтанов, за словами СБУ, працював на ФСБ Росії.

Шайтанов – один із колишніх керівників Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України. Як показало слідство, насправді він перебував на агентурному зв’язку під псевдонімом «Бобиль» у полковника ФСБ Ігоря Єгорова.

Зв’язки Шайтанова з ФСБ, за даними СБУ, підтверджують «наявні матеріали справи, серед яких аудіо- й відеозаписи».

СБУ тоді заявила, що має «беззаперечні докази», що за завданням спецслужб Росії Шайтанов планував проведення терористичних актів на території України в обмін на 200 тисяч доларів США і російський паспорт, також за завданням російських спецслужб він планував убивство відомого добровольця Адама Осмаєва.

Адам Осмаєв на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що:

“днями був на суді у справі зрадника Шайтанова, який вирішив попрацювати на ФСБ РФ, та ліквідувати мене для них, але опинився у слідчому ізоляторі.”

Також А. Осмаєв написав, що Шайтанов через адвокатів вимагав, щоб його випустили із СІЗО і відправили лікуватися до закладу на його розсуд, бо нібито у нього болить голова. Також він хоче під домашній арешт до Харкова (щоб бігти до кордону ближче було?). Його адвокати категорично проти початку розгляду доказів провини.

“Шайтанов 2 роки просидів на Краматорському аеродромі. Жодного разу не був на лінії зіткнення. Саме із аеродрому їздив в Слов’янськ на нараду із зрадником Ходаковським та терористом Гіркіним. Про його “хоробрість” красномовно свідчить той факт що у розгар Революції Гідності він не штурмував Будинок Профспілок. Цей “герой” три доби просидів у своєму кабінеті на Васильківській із ящиком гранат і з кулеметом ПКМ, рідко виїжджаючи у Кончу Заспу на нараду із російськими ФСБешніками, що там базувались до та під час Революції.”

“Також у суді випливуть факти причетності полковника ФСБ Єгорова і його агента Шайтанова до планування замовного убивства Кирила Буданова. Нинішнього керівника ГУРу (як і мене) ФСБ декілька разів намагались убити в Києві. Після невдач їхніх терористів, убивство Буданова мав організувати саме Шайтанов. Записи розмов Шайтанова із Єгоровим, де вони планують убивство Кирила Буданова, теж є в матеріалах досудового розслідування. Знаючи все це, Шайтанов і ко всіляко затягують суд, намагаються завадити суспільству дізнатись про справжнє лице цього “героя””, – розповів А. Осмаєв.

“Неупереджене судове розслідування та вирок, покажуть суспільству виздоровлення нашої судової системи. Це стане тригером до розслідувань та звинувачень інших зрадників та колаборантів”.

Від Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.