Press "Enter" to skip to content

Справа зрадника і агента ФСБ РФ Шайтанова.

 158 total views,  1 views today

В квітні 2020 р., Служба безпеки України повідомила про затримання Валерія Шайтанова, якого підозрюють у державній зраді й підготовці терактів. Шайтанов, за словами СБУ, працював на ФСБ Росії.

Шайтанов – один із колишніх керівників Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України. Як показало слідство, насправді він перебував на агентурному зв’язку під псевдонімом «Бобиль» у полковника ФСБ Ігоря Єгорова.

Зв’язки Шайтанова з ФСБ, за даними СБУ, підтверджують «наявні матеріали справи, серед яких аудіо- й відеозаписи».

СБУ тоді заявила, що має «беззаперечні докази», що за завданням спецслужб Росії Шайтанов планував проведення терористичних актів на території України в обмін на 200 тисяч доларів США і російський паспорт, також за завданням російських спецслужб він планував убивство відомого добровольця Адама Осмаєва.

Адам Осмаєв на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що:

“днями був на суді у справі зрадника Шайтанова, який вирішив попрацювати на ФСБ РФ, та ліквідувати мене для них, але опинився у слідчому ізоляторі.”

Також А. Осмаєв написав, що Шайтанов через адвокатів вимагав, щоб його випустили із СІЗО і відправили лікуватися до закладу на його розсуд, бо нібито у нього болить голова. Також він хоче під домашній арешт до Харкова (щоб бігти до кордону ближче було?). Його адвокати категорично проти початку розгляду доказів провини.

“Шайтанов 2 роки просидів на Краматорському аеродромі. Жодного разу не був на лінії зіткнення. Саме із аеродрому їздив в Слов’янськ на нараду із зрадником Ходаковським та терористом Гіркіним. Про його “хоробрість” красномовно свідчить той факт що у розгар Революції Гідності він не штурмував Будинок Профспілок. Цей “герой” три доби просидів у своєму кабінеті на Васильківській із ящиком гранат і з кулеметом ПКМ, рідко виїжджаючи у Кончу Заспу на нараду із російськими ФСБешніками, що там базувались до та під час Революції.”

“Також у суді випливуть факти причетності полковника ФСБ Єгорова і його агента Шайтанова до планування замовного убивства Кирила Буданова. Нинішнього керівника ГУРу (як і мене) ФСБ декілька разів намагались убити в Києві. Після невдач їхніх терористів, убивство Буданова мав організувати саме Шайтанов. Записи розмов Шайтанова із Єгоровим, де вони планують убивство Кирила Буданова, теж є в матеріалах досудового розслідування. Знаючи все це, Шайтанов і ко всіляко затягують суд, намагаються завадити суспільству дізнатись про справжнє лице цього “героя””, – розповів А. Осмаєв.

“Неупереджене судове розслідування та вирок, покажуть суспільству виздоровлення нашої судової системи. Це стане тригером до розслідувань та звинувачень інших зрадників та колаборантів”.

More from Новини УкраїниMore posts in Новини України »
Mission News Theme by Compete Themes.